Dacia Logan Dracula by Deswart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pfoai incredibil mi se pare interiorul,foarte foarte frumos,as fi in stare sa ma imprumut sa il fac la fel...exteriorul deja e in umbra dupa ce vezi interiorul .... frumos.
    1 point 6 litre 8 vsigpic

    Comment


    • #17
      Mie mi se pare chicoasa tocmai datorita picturilor exterioare. Tema coloristica e slab aleasa, in primul rand datorita culorii de baza stock (nici macar n-au vopsit barile...) care face un contrast dubios cu airbrush-ul. Culoarea stock ii da o senzatie de ieftin. Al doilea motiv pentru care consider exteriorul ca fiind slab realizat este faptul ca airbrush-ul are prea multe culori si nu face nimic sa complementeze forma masinii. E acolo doar ca sa fie ceva cu Dracula/Monstrii/Transilvania pe masina...
      La interior parca sta mai bine treaba, desi ecranele in scaunele sport arata ca nuca-n perete!
      Singurul lucru care imi place este alegerea jantelor si a suspensiei. Postura masinii e de invidiat!
      sigpic
      ^Logan turbat (WIP)^

      Comment


      • #18
        daca nu ati vazul fimuletul asta il pun eu acum
        Das Familienauto Dacia Logan wird zum Dienstfahrzeug von Graf Dracula!
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #19
          masina e super, mai ales interiorul. culorile nu sunt pe gustul oricui dar asta nu prea conteaza
          sigpic

          Comment


          • #20
            mie imi plce mult interiorul,si pe dinafara arata bine,sper sa vedem cat mai multe loganuri personalizate cu bun gust

            Comment


            • #21
              interiorul e beton.banuiesc ca nu mai scartaie bordul si scaunele.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • #22
                e foarte tare bordul, combinatia de negru-rosu da bine pentru interior. in rest, cam exagerata, as vrea sa vad maxim la o expozitie asa ceva, vorba aia : ' for fun '

                e interesanta combinatia de simboluri romanesti: personaj romanesc si marca relativ romaneasca

                Comment


                • #23
                  eu unu nu am auzit de firma dar nu conteaza..., daca era una din Romania imi placea si mai mult, per total arata bine(mai putin monitoarele din scaunele care se vor sport si LED-urile din stalpii C), e de apreciat ca au ales un Logan(tind sa cred ca tema a ales masina, nu firma, dar tot e bine avand un vedere ca suntem pe un forum dedicat Logan cred ca ar trebui sa se spuna mai multe aprecieri) si cred ca e un lucru bun ca au pastrat culoarea masini, imi plac mult jantele, dimensiunea lor si dau bine pe masina cu suspensia coborata

                  Comment


                  • #24
                    Oare ce scaune ori fi folosit?

                    Comment


                    • #25
                      E foarte tare interiorul si pictura exterioara.
                      :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google