Sistem Audio

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sistem Audio

    sal .. baieti- Intervin si yo cu o intrebare defapt mai multe... e vb ..de .. Vreau sami fac un sistem audio ..pt loganul meu ... dar ce vreau yo sa stiu e.. yo vreu sami pun 2wofere..in port bagaj fara incinta ca aia o fac yo .. dar problema cea mai mare e k pt 2wofere imi trebuie amplif asa si imi mai trebuie si pt difuri , din portiera un alt amplif .. asa e pt 2 amplificatoare imi trebuie casetofon cu 2perechi RCA sau nu? iesire rca nu e pt asa ceva..? si asa vrea sa ma ajutati sami fac un sistem bun ...buget 500euro..dak e problema mai adaug max o 100e.. mai mult nu mai pot..k nu am. asa.. ce vreu yo sa mai zik e k nu vreu 4 difuri.. ci 2 k mie imi place mai mult basul..aceste 2 sa fi in portierile din fata..


    am adaugat niste imag luate de pe un forum.. si cam asa as vrea si yo.. dar nustiu cum a facut ce cablaje a pus ..cate? ce condensator( de cat)? poate voi va pricepeti mai bn ? sa fi recunoscator si poate la rindul mau dak invat ceva din asta o sa ajut si yo pe alti.. k ma incepatori..multumesc..k mati inteles
    Attached Files

  • #2
    se redeschide cand inveti sa scrii ... fara limbaj mirc sau cum scrii tu pe messenger ... aici trebuie sa intelegem .

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google