Montare Statie Amplificare+soobwoofer Duce La Pierderea Garantiei!!!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montare Statie Amplificare+soobwoofer Duce La Pierderea Garantiei!!!?

    Buna seara, as dori sa stiu daca montarea unei statii de amplificare duce la pierderea garantiei masinii. Multumesc si Craciun fericit!
    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © ™

  • #2
    eu am montat alarma, statie+woofer,senzori parcare si cand am fost cu ea la revizie nu a zis nimeni nimic de cele existente pe masina

    Comment


    • #3
      Nu-ti zice nimic pana nu te duci sa reclami vreo defectiune .
      sigpic

      Comment


      • #4
        da probabil ai dreptate ca atunci cand ai nevoie de garantie sa poata si ei sa se lege de ceva

        Comment


        • #5
          Pana la urma le-am montat..... cand ma duc la garantie/revizie... scot cablul de alimentare .. si nu se observa ca a fost umblat...mare lucuru nu prea au ce sa zica ... deoarece nu modifici ceva la masina ..... doar adaugi..
          Multumesc mult pentru pareri si Craciun Fericit!!!
          Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © ™

          Comment


          • #6
            Stai linistit ca eu pe langa statie si tub de bas am schimbat si ledurile la ceasuri , butoane si climatizare si cand am dus-o la revizia de 2 ani s-au minunat doar n-au zis nimic ; chestia ar fi doar daca ai probleme pe partea electrica o sa-ti comenteze daca totul e ok si lucrarea este facuta cum trebuie nu o sa ai nici o problema

            Comment


            • #7
              Eu am incercat sa imi montez subwoofer-ul la reprezentanta dar au spus ca nu fac asa ceva, iar cand i-am intrebat daca afecteaza garantia, mi-au spus ca daca nu am probleme pe ei nu ii intereseaza, dar daca apar probleme din cauza lui nu mai acorda garantia

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google