Logan dci cu trapa

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    De unde expresia asta,, trapa de dacie,,nu stiu ca Dacia Pitesti sa fi patentat vreun model de trapa .

    Comment


    • #17
      De Renault 12, ar fi frumos un logan cu trapa dar nu modelul asta(mie personal nu imi place) ceva adaptat cum e la bmw, mercedes, de tabla.... eu nu as pune trapa.

      Comment


      • #18
        Originally posted by danik View Post
        vad ca nici Lastunul nu a scapat fara trapa.

        e primul logan pe care-l vad cu trapa, nu arata rau, dar eu nu cred ca m-as indura sa tai masina.

        ce mai ai de gand sa-i faci?
        De ce sa n-o tai ca pana la urma toate au aceiasi soarta concasorul de la Remat,de facut nu ii mai fac nimic nu sunt adeptul brizbizurilor imi plac lucrurile mai simple dar care sa atraga putina atentie(am xenoane si pe faruri si proiectoare ,iluminatul interior este pe leduri ,numai lumina alba,am statie cb,remapare motor de la 65 cp la 85 cp ,si in rest cat ami curata si fara nici un eveniment rutier).

        Comment


        • #19
          probabil ca Surubache nu are AC pe masina si fumeaza mult in masina cred ca a facut ceva util,arata ca o masina cu trapa,daca era electrica era si mai misto,bravo lui

          Comment


          • #20
            [QUOTE=nikuniku;829087]probabil ca Surubache nu are AC pe masina si fumeaza mult in masina cred ca a facut ceva util,arata ca o masina cu trapa,daca era electrica era si mai misto,bravo lui[/QUOT
            Am AC pe masina si nu suport tigarile si fumatorii.

            Comment


            • #21
              scuzama daca te jignesc dar atunci nu-i vad rostu ca sa vezi soarele ai parbrizu destu la mare

              Comment


              • #22
                Originally posted by nikuniku View Post
                scuzama daca te jignesc dar atunci nu-i vad rostu ca sa vezi soarele ai parbrizu destu la mare
                nici o suparare ,stai linistit,m-am gandit ca este rubrica adegvata pentru ce am facut eu .fiecare cu gusturiel lui!

                Comment


                • #23
                  ai dreptate fiecare cu gusturile lui masina e frumaosa so stapanesti sanatos si fara incidente

                  Comment


                  • #24
                    Modelul acesta de trapa am avut eu pe dacie si a fost pusa la Pitesti,mie imi place cum arata,m-as baga si eu dar as vrea ceva electric am vazut la un baiat din Fetesti poate ii fac si cateva poze
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • #25
                      Arata super! Eu ca fumator o vad foarte utila. Si vara...

                      Comment


                      • #26
                        pai si eu tot din cauza aia sunt interesat
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Ca fumator (si eu) sa vezi ce curent dupa ceafa tragi daca mergi cu ea deschisa.
                          Vorbesc dupa mii de km de mers cu masina cu trapa, nu mai zic de zgomotul care-l face.
                          La tigara tot geamu un pic deschis ramane valabil )

                          Comment


                          • #28
                            Sa stapanesti sanatos masina si sa te bucuri de ea.

                            Intradevar este unicat ceea ce ai facut tu pentru ca este singurul Logan cu trapa.

                            Cat de utila este nu stiu si sper sa nu ai probleme cu ea mai tarziu, ma refer la apa in masina.

                            Spun asta pentru ca am vazut foarte multe masina in care intra apa chiar cu trapa pusa de fabrica dar datorita timpului la un moment dat a inceput sa intre apa si nu au rezolvat problema nici daca au schimbat garniturile.

                            Eu sper sa nu ai astfel de neplaceri.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Surubache View Post
                              nici o suparare ,stai linistit,m-am gandit ca este rubrica adegvata pentru ce am facut eu .fiecare cu gusturiel lui!


                              Salutare.

                              Lastunul il mai ai. Cand l-am vazut eu, mestereai la el.

                              Comment


                              • #30
                                Interesant...bravo.Mie unu imi place cum arata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google