Schimbarea Farurilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ...facut ITP-ul cu stopuri ''tuning'' ,geam fumuriu , am mers la RAR, am intrebat si aratat stopurile iar ei au raspuns in felul urmator : ''pe noi,RAR-ul,nu ne intereseaza carcasa propriu zisa a stopurilor ci culoarea luminilor care sunt , adica sa fie rosu la pozitie/frana/stop de ceata,galben la semnalizare si alb la mersul inapoi''. Pacat ca nu am intrebat si de faruri...dar este timp.
    Last edited by kklaus; 20 March 2011, 14:07.
    Nobody is perfect. I am nobody.

    Comment


    • #17
      pe 24.03 merg si eu la ITP. o sa-i mai descos si eu
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • #18
        Am facut ITP-ul acum 2 ani cu masina dupa cum arata si acuma, exceptie fiind jantele care erau altele si nu am avut nici cea mai mica problema si nici nu am dat spaga, ba mai mult am avut ghinionul sa se blocheze statia inaintea mea si reprezentantul RAR-ului care a venit pentru deblocare a facut ITP-ul la mine.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • #19
          baietii de mai sus cred ca te-au lamurit dar hai sa iti spun si eu parerea mea
          1.pe mine in 2 ani de zile nu m-a oprit niciodata politia pentru faruri sau stopuri
          2.la itp am fost cu faruri angel eyes si stopuri fumurii , tipul de acolo mi`a spus ca a 2-a oara nu mai ma primeste dar s-a rezolvat cu o mica atentie
          3.in cartea masinii nu se pot trece
          4.sunt cativa baieti care au montat o astfel de instalatie (vezi cristi3775 , bobbyred)

          ps: am avut ghinionul sa se blocheze statia chiar cand efectuam itpul , a venit baiatul de la RAR dar nu a comentat nimic

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google