Ce Parere Aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Parere Aveti?

    Astazi am gasit pe net niste poze cu un interior de logan. Mie unul mi se pare foarte frumos si bine lucrat. Ceva unic. Multa munca, pasiune si bani.
    Attached Files

  • #2
    wow !!! detalii, amanunte.... ai aruncat piatra fara sa mai spui altele. frumos este din partea ta?
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • #3
      E din Baia Mare si daca spun mai multe mi se spune ca fac reclama.

      Comment


      • #4
        Prea tare,am ramas fara cuvinte:|
        Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
        -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
        Silent Coat.

        Comment


        • #5
          E de 2ani facut interioru asta.
          App..mai stie cineva ceva de loganu asta?
          Last edited by al!n; 1 March 2011, 22:44.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • #6
            Cica mai exista dar s-a vandut.

            Comment


            • #7
              Oricum proprietarul isi batuse joc de ea dupa ce a luat-o de la firma care l-a facut.Pusase steme cromate cu tuning pe portbagaj, stikere cu sparco pe la interior, coada de rechin....
              AG 16 Y M A

              Comment


              • #8
                ii propusesem lui thejocker de interior cu referire la loganul asta dar nu aveam poze.mie mi se pare genial
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #9
                  Fetele de usi sunt frumoase.
                  Bordul nu e cine stie ce,butoanele parca sunt aruncate cu prastia.
                  Oricum e ceva ingenios.
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #10
                    interesanta lucrare,dar cum se deschid portierele de la interior,iar cand stai cu piciorul pe acceleratie ...sigur nu deranjeaza panoplia laterala la picior?...de airbaguri nici pomeneala...macar la volan,si daca nu avea imbinarea de la mijlocul bordului ceea ce da impresia de ruptura era poate mai ok..interesanta lucrare dar trebuiea mai mult gandita,per ansamblu se poate face treaba buna.
                    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                    Comment


                    • #11
                      Mama...e foarte vechi proiectul asta....nici eu nu mai stiu nimic de el... nu mi se pare foarte frumos....dar respect pentru munca depusa.

                      Comment


                      • #12
                        Este intradevar un interior foarte reusit unicat pana acum.

                        Ceva frumos.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • #13
                          Ceva imaginatie a avut omu'


                          off
                          danic tu esti inscris pe 17.05.1008 si eu pe 17.06.2008
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • #14
                            ca si munca si efort si imaginatie,...jos palaria dar mai sunt si alte proiecte ce nu trebuie trecute cu vederea
                            http://www.antena3.ro/auto/dacia-log...to-108584.html acum dativa cu parerea
                            Last edited by petroman; 2 March 2011, 00:09.
                            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                            Comment


                            • #15
                              Sincer, loganul din primul post la interior e de nota 10+. Loganul decapotabil mi se pare o mare tiganie, nu va fi vazut niciodata pe strazile din Romania deoarece asa ceva nu va fi OMOLOGAT! Structura de rezistenta e la pamant, eu ii dau maxim 5ani pana sa inceapa sa se strambe de la jumate!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google