Ce Parere Aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da frumoasa si aia dar nefunctionala. Mergi cu ea doar la prezentare.

    Comment


    • #17
      pentru asta a si fost facuta
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • #18
        Ideea e buna arata frumoasa, ceva nou oricum... interesant!

        Comment


        • #19
          imi place linia care se continua din bord pe portiere,aici da, nota 10
          apreciez initiativa de a-si schimba interiorul,dar consola centrala e varza:| urata urata urata.

          Comment


          • #20
            Foarte frumoase fetele de usi, dar consola centrala lasa mult de dorit... Trebuia gandita mai bine amplasarea butoanelor iar cd-ul trebuia amplasat mai aproape de lcd. Oricum, demna de luat in seama...
            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

            Comment


            • #21
              bordul nu imi place,dar fetele de usi sunt frumoase,dar unde sunt butoanele de geamuri?

              interesant,bordul nu imi place,dar fetele de usi da sunt faice,da ce nu am vazut butoanele dela geamuri.
              Last edited by cosmin83; 5 March 2011, 01:32. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                Sunt pe bord butoanele. Dar are de alt "neam"

                Comment


                • #23
                  adevarat dar parca e neterminat. nu inteleg de ce are si monitor si casetofon nu era mai bine sa fi pus doar monitorul si in loc de casetofon sa fi facut altceva ... butoane pt incalzire scaune sau o clima ceva

                  Comment


                  • #24
                    O idee super, din punctul meu de vedere interiorul chiar si bordul e de sute de ori mai misto decat cel proiectat de domnii de la DACIA ( RENAULT).Cel decapotabil din cate am inteles structura de rezistenta a fost mult modificata asa ca nu ar trebui sa apara probleme.Si asta e o idee care din pacate are o problema:nu s-a reusit proiectare capotei(acoperisul) asa ca de te-a prins ploaia fara umbrela e belea.

                    Comment


                    • #25
                      Plin de remarci pe aici .......Kitu exterior si interiorul sunt facute de Robi ....(respect pt el ) .
                      Robi e cel care o facut si kitu pt GGD ...loganul albastru ....Am avut dicutii cu Robi pe tema bordului ....kitu exterior s-a comercializat ...si o ajuns si pe alte masini , printre care si un user din LC ...cu un logan rosu....Atat interiorul cat si exteriorul a fost facute de la 0 ......s-o lucrat cu LEMN ,clei ...si fibra de sticla, spuma din cate tin eu minte ...si o pasta(sa ii zic asa ) din rumegus si aracet...asa sustinea el .. ....O facut matritele .....apoi ulterior s-a facut tot interiorul in fibra de sticla ....butoanele sunt de pe alta masina ....cele de geamuri sunt cu impuls .....s-o folosit alta instalatie electrica de geamuri .......incalzire in scaune ...etc......Robi o tinut din tot dinadinsul sa faca o continuitate intre bord si fetele de usi ....ca la alte marci ......Toata operatiunea de concepere a interiorului a durat aproximativ 8 luni .... ..Robi o declarat ca nu are de gand sa scoata la vanzare matritele pt interior si ulterior ....le-o distrus la cererea clientului .....
                      Din pacate nu mai am poze si filmari din timpul lucrarii ...ca le-as fii postat cu mare placere ...
                      Robi inca lucreaza in domeniu .....Proiectul care il avea ultima data in desfasurare era la un Ford Focus ST... ultima discutie avuta cu el am avut-o prin 2009 .....de atunci nu am mai tinut legatura .....
                      Last edited by TM80MAT; 29 March 2011, 02:55.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        frumusel interior
                        sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                        Comment


                        • #27
                          wow asta nu mai e logan !!!! asa zici!!!

                          Comment


                          • #28
                            Beautyful car

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google