Faruri Logan - Altele Decat Originale Sau Angel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by detail View Post
    @dan.gutu: kit-ul din postul #17 trece de ITP?
    Din punctul meu de vedere pot trece si celelalte,dar legea spune altceva.Daca cei care importa aceste module s-ar duce la RAR si ar incerca omologarea lor pe orice tip de far,ar fi o treaba buna,dar costa.Aici mai intervine si partea de montaj,care trebuie facuta in ateliere specializate, nu ca mine in bucatarie cu feohnul .
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #47
      pret

      pretul fara instalatie cam cat ar costa???

      Comment


      • #48
        :d :s

        deci....pana la urma e legal sau ilegal sa-ti pui xenoane din alea cu lupa pe masina ? treci sau nu treci ITP-ul ? atata m-a interesat pls bagati id meu in lista paiu_dragos@yahoo.com k nu prea inteleg cum e cu asta unii zic k da unii zic k nu ........ nush e vag cn poate sa-mi zica ms frumos

        Comment


        • #49
          eu am faruri cu lupa(angeluri -ieftinituri din alea de la Iasi) + xenoane si am trecut ITP-ul fara probleme. cred ca vointa sau "pasarile" din capul aluia de face verificarea conteaza.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #50
            re

            cele mai ok sunt lupele;)
            Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

            Comment


            • #51
              Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
              Ala e faru normal doar ca are kitu ala de bixenon cu inel de angel montat in el.
              Costa cam 150 de iepuroi instalatia.
              ma intereseaza si pe mn, ca sa ii fac farurile la a mea la fel. unde as putea gasi lupele??astept mesaj privatpunct
              Last edited by skandal; 17 October 2010, 17:46.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google