Faruri Logan - Altele Decat Originale Sau Angel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faruri Logan - Altele Decat Originale Sau Angel

    Vreau sa stiu daca sunt si alte tipuri de faruri in afara celor stoc sau a celor angel.
    nu ma refer neaparat la forma exterioara cat mai ales la sticla, fetele de reflexie din spatele becului si de ce nu instalatie de stergere
    cam multe nu ?
    sunt multi care cumpara stopurile de Logan modificate. Cred ca ar fi doritori si de faruri modificate.
    ma intreb de ce sunt atat de putine optiuni de stopuri pe spate si nimic pentru faruri avand in vedere cate Loganuri sunt prin tara si nu numai.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

  • #2
    Se vehicula la un moment dat creearea unui nou tip de stop de la baietii de zex dar nu am mai auzit nimic.
    EX : + =

    Comment


    • #3
      Am vazut in Mioveni(in magazin) faruri compatibile logan foarte diferite de ce am vazut pana acum pe strada.
      Nu am intrebat de pret ca la cum aratau...erau sigur scumpe. ;(

      Comment


      • #4
        Eu sunt de acord sa dau niste bani pe ele dar sa focalizeze putin mai bine si sa arate "altfel" decat astea. angel nu imi place pentru ca "taie" din lumina.

        daca mai treci pe acolo fa si tu o poza si intreaba de pret

        daca mai sunt si RAR ok ar fi super
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #5
          Pai fa si tu, o poza doua, sa vada si ochiul nostru.
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • #6
            O sa incerc sa fac si asta...
            De omologare RAR nu mai stiu, insa o sa ma interesez...

            Comment


            • #7
              Dan.gutu: tu esti mai in tema cu verificarile. poti sa imi raspunzi la intrebarea: ar fi vreo problema cand mergi la ITP daca ti-ai facut o instalatie de spalat farurile ? E o modificare a masinii dar cred ca nu una care sa poata fi bagata la categoria "risc" pentru circulatie
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #8
                Alte faruri ar fi alea de pe facelift...
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  Eu nu am vazut clar in poze cum arata "interiorul". ma intereseaza dupa cum am precizat in primul rand oglinzile de focalizare si apoi desigur si sticla (design si functionalitate). daca vine si cu o instalatie de spalat ... e super
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by bubu_vasile View Post
                    Dan.gutu: tu esti mai in tema cu verificarile. poti sa imi raspunzi la intrebarea: ar fi vreo problema cand mergi la ITP daca ti-ai facut o instalatie de spalat farurile ? E o modificare a masinii dar cred ca nu una care sa poata fi bagata la categoria "risc" pentru circulatie
                    Fara indoiala nu o sa ai probleme pt. asa ceva,cu toate ca este o modificare care nu poate fi omologata,nu vad cu ce ar incurca asa ceva.Poate un nene care face I.T.P. dupa vremea lui bunicu si este mai inchis la minte.
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • #11
                      nu se gaseste nici o firma sa faca un far pt logan mai in firea lui cum ar fi in poza, cu o singura lupa mai mare, sa poti pune un bixenon???
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        salut....intrebarea este cat de bune sunt farurile angel si daca se potrivesc cele de pe facelift ???

                        Comment


                        • #13
                          intrebare: farurile de pe Loganul cu ultimul facelift, se potrivesc cu cele fabricate la inceput?. stie cineva? difera?

                          gogoasa, as vrea si eu asa faruri ca in poza aia, de mult imi fac cu ochiul.
                          senz

                          Comment


                          • #14
                            din cate stiu eu nu se potrivesc unele cu altele. Deci in mod normal nici angelurile de pe loganul I nu o sa se potriveasca la II.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #15
                              Nu se potrivesc mai mult ca sigur , si cum sunt cele cu o singura lupa am vazut duminica seara cand veneam spre Bucuresti,a fost singura data cand am vazut asa ceva dar mi s-a parut genial,nu deranjeaza deloc la ochi cu tot cu xenoane,si bate super bine dar nu stiu de unde se procura.
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google