Numere Smoked , Sfaturi ...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Numere Smoked , Sfaturi ...

    Imi place ca masina mea sa fie cat mai "intunecata" asa ca vreu sa-mi fac numerele putin smoked . Dar nu stiu ce alternative am , de foliat am incercat dar nu am reusit (cu pistol) , am mai incercat cu un plastic foliat dar se duce foarte repede folia , mai ales pe nr din fata....

    Nu ma intereseaza de politie , asa ca va rog comentarii legate de asta .

    Multumesc
    sigpic

  • #2
    incearca cu folie care se pune pe faruri.
    sigpic

    Comment


    • #3
      numerele smoked...asta e prima data cand aud asa ceva )
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Da-le o mana de spray negru,gezzz (replica lu Dsign)

        Am mai vazut ieri un logan cu folie "tuci" pe parbriz,ce sa zic,avem cultura de tuning cu MUUULLTTT gust!!!!
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • #5
          mai baieti daca baiatu vrea numerele mai negre, ce aveti cu el
          matheo si la noi e un logan cu folie inchisa PE TOATE GEAMURILE, dar in interior are un radar
          sigpic

          Comment


          • #6
            Ti-as lua talonul doar cand vad ce idei ai sincer.
            Florin, pentru ala as face plangere ;)

            Comment


            • #7
              Asta e , fiecare cu ce'l doare...am si folie pe fata si vreo 25% din parbriz (ca parasolar) si nu am ramas fara talon , fara a da bani la curcani . Imi fac si numerele putin fumurii ... si nu-mi va lua nimeni talonul . Ma fac si eu negru ...

              Va rog fara off-topic
              !!! Daca cineva vrea sa-si puna folie 5% pe fata sau parbriz , nu comentez nimic , desi eu nu mi-as pune. Nu iti ia tie talonul Razvy

              Limbajul maestre.
              Last edited by Cezar; 4 April 2012, 18:48.
              sigpic

              Comment


              • #8
                ai dracu astia cu sigla lor de militari in parbriz....rai s-au facut de la un timp )

                Comment


                • #9
                  Pai nu vezi si tu ma logane , zici ca ii fac numerele smoked lui .
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Ti-ai facut pana la urma numerele ? Vrem si noi poze
                    Şoferul prudent se uită în ambele sensuri înainte de a trece pe roşu

                    Comment


                    • #11
                      ibogdannn - ori o afumi cu fum de anvelopa arsa ori mergi cu ea doar noaptea pe strzi fara iluminat public.

                      Cu numarul smoked o sa fi oprit de primul echipaj care iti iese in cale si o sa ne spui ca ti-au luat talonul.

                      Stiai ca iti furi amenda daca ai numerele murdare de noroi???? Daca da ......te intreb ce ai in carcasa de vrei sa le inegresti?
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • #12
                        Ia un spray de vopsit stopuri eu zic ca iese
                        Bafta
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          ce sa faci ? ... numere negre... ce motiv ai avea poti incerca cum au zis colegii mai sus , dar nu cred ca se merita sa risti pentru asa ceva sincer

                          Comment


                          • #14
                            Voi chiar vreti sa il vedeti fara talon, si ii dati idei .

                            Poti sa faci ceva de genul ''sa o scoti in ploaie sa se tuneze cand tuna'' .Smoked o faci gratis la trecerea peste calea ferata de la varianta Constantei (intre Real si Metro) . Acolo in fiecare seara aprind ''fetitele'' cate un cauciuc sa se incalzeasca.Lasata peste noapte.....o sa fie smoked dimineata .
                            Last edited by cosmindan; 11 April 2012, 22:46.
                            real power..... diesel power by

                            Comment


                            • #15
                              cred ca tipul se refera la acele numere de inmatricluare, care , daca le faci poza, sa nu se vada in film ..Cand te uiti la ele. par normale, dar daca faci poza.......Daca asta e ideea...da ,este un spray anume.....
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google