Numere Smoked , Sfaturi ...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Stiam ca este o folie, dar nu ceva la spray

    Asta a spus in postul 1 ''Imi place ca masina mea sa fie cat mai "intunecata" asa ca vreu sa-mi fac numerele putin smoked .'' , deci nu teama de radar . Este doar un moft ca sa zica cel din spate......uite ce numere are si tipul ala, sau sa dai motive lui Garcelino sa te opreasca .

    Ca sa fie intunecata.......ori pui folie pe toate geamurile, or mergi cu prelata pe ea.
    Last edited by cosmindan; 11 April 2012, 22:57.
    real power..... diesel power by

    Comment


    • #17
      Asa ceva dar la primu gorobete la si pus mana pe tine
      Attached Files
      Last edited by poli; 11 April 2012, 23:02.

      Comment


      • #18
        suport nr inmatriculare fumuriu - achizitionat din Grecia !
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #19
          Voi chiar nu sunteti intregi la minte! Cum ma sa-ti faci numarul fumuriu "smoked"? In primul rand se vede oribil, pt ca ai mereu impresia ca e murdar. Eu cred ca daca era el din fabrica mai inchir, spre gri, cu siguranta vroiati sa-l faceti alb. Voi vad ca tineti neaparat sa fiti mereu in afara legii, si pe urma va plangeti mereu ca va opreste politia. Aud mereu pe forumul asta ca se trezeste unul ce l-a amendat militia, si imediat se gandeste cum sa faca sa contaste acest lucru, chiar daca stie ca e vinovat. Unul din astia nu am vazut sa recunoasca greseala si pe viitor sa nu mai incalce legea. Te uiti, mergi pe strada vara cu soare puternic, si abia zaresti ce intentioneaza sa faca ala din fata ta, pt ca din cauza lampilor negre, nu vezi lumina. Eu in locul politistilor, v-asi luat taloanele pt vreo 3 luni, si cum v-asi prinde as da cu ciocanul in lampi. E pur si simplu nesimtire pe fata din partea acestor indivizi fata de ceilalti participanti la trafic. Daca erati in Germania, erati demult amandati.

          Comment


          • #20
            @adicata2003, cata dreptate ai!

            Comment


            • #21
              asa e adicata ai dreptate....dar mai bine inainte sa vorbim de altii haide sa ne uitam un pic si la noi si sa observam ca avem xenoane in faruri stock...iti rupe reitina in 2 noaptea...dar arata bine nu?daca omu vrea sa-si faca numere asa lasa-l sa faca ce vrea...ca oricum nu e ca la stopuri sa zici ca te streseaza pe tine cu ceva...

              Comment


              • #22
                Daca ce are KIS'ul la nr , vi-se pare de prost gust .... este doar parerea voastra . NU MA INTERESEAZA PARERILE ASTEA " DE CE AI FACE ASTA" , "TI-AS LUA TALONUL" ... simplu .

                Va rog fara off-topic !!!

                Nu merge cu spray de stopuri .

                Thejock3r , din grecia dintr-un magazin ceva sau de pe vre-un site ceva ?

                Important Moderator or Administrator NoteNu mai scrie ingrosat, colorat si cu litere mari
                Last edited by valeriuciprian; 12 April 2012, 00:10.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  De la un magazin. Am vazut montat pe o masina, m-am dus la proprietar, l-am rugat sa-mi scrie in greceste pe o foaie cum se numeste produsul si cu foia aia am mers cred ca prin 20 magazine...

                  ps. e K Y S , nu KIS
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by BlueStar_KWO View Post
                    asa e adicata ai dreptate....dar mai bine inainte sa vorbim de altii haide sa ne uitam un pic si la noi si sa observam ca avem xenoane in faruri stock...iti rupe reitina in 2 noaptea...dar arata bine nu?daca omu vrea sa-si faca numere asa lasa-l sa faca ce vrea...ca oricum nu e ca la stopuri sa zici ca te streseaza pe tine cu ceva...


                    Xe-ele le-am dat demult jos. Am halogene. Tocmai din acest motiv le-am dat joc.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by BlueStar_KWO View Post
                      haide sa ne uitam un pic si la noi si sa observam ca avem xenoane in faruri stock...iti rupe reitina in 2 noaptea...dar arata bine nu?
                      Bag de seama ca sunt uni care stau prost cu vederea, si sunt cam multi p-aici.

                      Eu sincer chiar nu stiu ce tot va stresati atat acu xenoanele in farul stock......ca de am fi numa noi, astia cu loganurile, ar fi ceva cale de rezolvare, sa nu mai persiste problema asta....dar cand pe strada sunt atatea marci straine gen:audi,vw,peugeot,renault,mercesdes....care au faruri cu oglinda- nu lupa- ..si chiar unele din modelele de mai sus, au acele striatii pe toata oglinda farurlui......la aeea ce le mai faci? Ca sunt multi pe strada, sincer.
                      Daca nu erau bune de ceva, nu le mai faceau, si adevarul e ca se vede mai bine pe strada.

                      In ciuda faptului ca se mai bat apropouri pe aici in leg cu xenoanele si contestarea PV.......pot zice ca voi avea pe viitor din nou xenon, si chiar as dori sa ma intalnesc fata-n-fata cu ala care-l deranjeaza lumina mea, si sa mi le zica live, nu pe forum, unde ne ascudem dupa nickname-uri si tastatura.
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • #26
                        Nu deranjeaza pe nimeni ce vreau eu sa fac , chiar nu va inteleg ... daca ma opreste politia ma opreste pe mine !!! (mine = adica eu , nu alta persoana dp forum) sa inteles ?

                        Va rog sa terminati cu chat'ul aici ...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by cristi3775 View Post
                          Bag de seama ca sunt uni care stau prost cu vederea, si sunt cam multi p-aici.

                          Eu sincer chiar nu stiu ce tot va stresati atat acu xenoanele in farul stock......ca de am fi numa noi, astia cu loganurile, ar fi ceva cale de rezolvare, sa nu mai persiste problema asta....dar cand pe strada sunt atatea marci straine gen:audi,vw,peugeot,renault,mercesdes....care au faruri cu oglinda- nu lupa- ..si chiar unele din modelele de mai sus, au acele striatii pe toata oglinda farurlui......la aeea ce le mai faci? Ca sunt multi pe strada, sincer.
                          Daca nu erau bune de ceva, nu le mai faceau, si adevarul e ca se vede mai bine pe strada.

                          In ciuda faptului ca se mai bat apropouri pe aici in leg cu xenoanele si contestarea PV.......pot zice ca voi avea pe viitor din nou xenon, si chiar as dori sa ma intalnesc fata-n-fata cu ala care-l deranjeaza lumina mea, si sa mi le zica live, nu pe forum, unde ne ascudem dupa nickname-uri si tastatura.
                          Numai vezi sa nu ti-o iei pe carcasa si sa te duci plangand la politistul care ti-a luat talonul... ca sa-ti faca dreptate

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by ibogdannn View Post
                            " DE CE AI FACE ASTA"
                            aici ma simt si de aceea ma bag in seama, titlul este "Numere Smoked , Sfaturi ..." eu am incercat sa-ti dau un sfat ... daca tii neaparat sa le ai "afumate" poti sa iei o bucata de pexiglass, o dai cu spray pentru stopuri si o pui peste numere

                            Comment


                            • #29
                              Si de unde cumpar pexiglass ?
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                problema ta .... vezi poate iti face cineva rost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google