Numere Smoked , Sfaturi ...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Un topic facut aiurea . Nu mi se pare o idee prea buna , dar pana la urma nu e masina mea si nu am nici un drept sa iti zic ce sa faci cu bunul tau perosnal .

    Ideea userului "user2000" e buna . Plexiglass gasesti in magazine cu materiale de constructii . DEDEMAN , Praktiker , magazine de bricolaje . Etc .

    Pune-te pe treaba si fa. Incercarea moarte nu are .
    sigpic

    Comment


    • #32
      am vazut mai demult ceva pe discovery la numarul unei masini avea un fel de plastic fumuriu prins de suportul la numar ai putea incerca...
      MY CLA

      Comment


      • #33
        Da stiu , dar gasesti numai pentru dimensiunile nr' din state ... Am gasit pe un site ceva , dar trebuia decupat putin din ele ,dar costau si 30 si ceva de $ + transportul in romania .... prea mult . Am sa intreb la Dedeman , Praktiker , etc de Plexiglass pe care sa'l foliez pe interior cu o folie , o idee mai inchisa ca ce-a "legala" pe fata (73%)
        sigpic

        Comment


        • #34
          fa`ti si stopurile fumurii ca tocmai ce mi-a venit o idee cum sa modific botul la clio si vroiam sa o fac pe asigurarea cuiva ))

          Comment


          • #35
            Sti , mi-ar fi rusine sa arunc vina pe unu cu stopuri fumurii daca intru in el pentru ca ma uitam dupa fete .... Nu stiu cum gandesi tu , dar mie nu-mi place sa ma gandesc ca sunt doar un baiat cu fusta ... Am mers in curu la 10000 de masini cu folie pe stopuri sau vopsite cu spray transparent ... poti sa fi si in desert , tot se vede foarte bine . Din pacate pentru tine , nu le am smoked , sunt vopsite cu spray rosu ...
            sigpic

            Comment


            • #36
              Mama ce cocalarie sinistra. Ce de tuning, sa-mi pice slapii, nu alta.
              Cum ma sa te gandesti sa-ti faci placutele "afumate"?

              Daca tot insisti, te pot indruma catre o fabrica de mezeluri.

              Nu te supara, dar ideea ta este colosala, pe cuvant. Cred ca as face rating mare daca as avea un site de barfe, cu o asa informatie.

              Comment


              • #37
                Asta vrea el sa spuna... Oricum mie mi se pare o idee tampita .
                Attached Files

                Comment


                • #38
                  daca ma loveste unul noaptea si pleaca, nu-i vad numerele pentru ca le are "afumate" ce fac ? dar unii nu se gandesc si la aspectul asta
                  daca are ala trebuie sa am si eu ca asa-i la romanica acili sa....imi fac numere afumate.....maine vine si ne intreaba ce i se poate intampla daca isi scoate becul de la numar

                  Comment


                  • #39
                    E uite eu sunt mai inapoiat si vreu sa-mi "afum" numerele ... nu ma intereseaza parerea ta , sincer . Eu nu ti-am cerut tie parerea , asa ca te rog sa fi ON-topic , daca nu ... pa . M-ai era unu pe 4t , tot asa expert ce zicea " cum sa ai roti de 17 pe logan , sunt omologate ? " Va dati cu parerea la masini modificate (mai mult sau mai putin) , si va tremura vocea cand va opreste un echipaj pentru folia pe fata .

                    Sa inceapa chat'ul , ca moderatori's asa de forma .
                    Last edited by ibogdannn; 20 April 2012, 09:48.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Daca ceri parerea pe un forum public,nu astepta sa gasesti numai aplaudaci,accepta si criticile,ca din acest motiv e forum PUBLIC.

                      Vorbeste frumos si mai de la "parter",altfel numai un sfat bun nu o sa primesti !
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • #41
                        Te trezisi cam agitat, Bogdanele, in dimineata asta. Masoara-ti tensiunea si liniste-te ca nu ti-a dat nimeni in cap.

                        Inteleg ca nu accepti critici, dar nasol!, trebuie, ca esti pe un forum public si nu la tine-n curte.


                        Pana sa dai drumul la injuraturi, zic sa mai pui mana pe un manual de limba romana, ca nu-mi place deloc cum scrii.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • #42
                          Mi-se pare amuzant ce vad ... inteleg , este un forum public dar asta nu inseamna ca trebuie sa fi-u luat peste picior pentru ca dpdv' al unora nu este ok ceea ce fac . Stiu ca apar mereu tot felul de experti , dar prea o fortati ;) . Un forum ce se respecta , permite off-topicul , dar cu o limita de bun simt . Daca se citeste de la primul post , se va intelege ca nu sunt eu ala nebun .

                          Bye Bye
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Cam asa ceva ...
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              si nu gasesti.. toate numerele smoked sa apeleze la tine.

                              L.E: @user2000 el e genul ala care intai trebuie sa se enerveze si dupa aceea sa rezolve problema... cunosc genul de oameni.
                              Last edited by maestrupiersic; 20 April 2012, 11:13.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by ibogdannn View Post
                                E uite eu sunt mai inapoiat si vreu sa-mi "afum" numerele ... nu ma intereseaza parerea ta , sincer . Eu nu ti-am cerut tie parerea , asa ca te rog sa fi ON-topic , daca nu ... pa . M-ai era unu pe 4t , tot asa expert ce zicea " cum sa ai roti de 17 pe logan , sunt omologate ? " Va dati cu parerea la masini modificate (mai mult sau mai putin) , si va tremura vocea cand va opreste un echipaj pentru folia pe fata .

                                Sa inceapa chat'ul , ca moderatori's asa de forma .
                                off: din moment ce suntem "colegi" pe acest forum si ai deschis acest topic inseamna ca ne-ai cerut parerea la toti de aici, daca nu-ti convine, nu fa cum iti zic eu si gata, sau cel mai bine ar fi sa-ti inchida cineva topicul si se rezolva... nu mai auzi parerea mea
                                on: de ce zici ca nu merge cu spray ? ai incercat si nu merge? pentru ca sa le faci asa putin nici nu stiu daca merita efortul...defapt nici nu stiu de ce incerc sa te ajut... ca ai gura mare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google