Dacia Logan Model nou de stopuri ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    am vazut ieri in metro la mine acest tip de stopuri logan,pretul zic ca e destul de bun,parca mi-as lua si eu
    Attached Files

    Comment


    • #77
      despre ele este vorba in magazine 3,5 mil in metro 3,95 mil in piata 5 mil
      sunt doua modele transparente si inchise la culoare
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • #78
        mie sincer imi plac mult astea arata super fumurii jos acolo,cred ca e stopul pe frana zona de jos fumurie si nus scumpe.

        Comment


        • #79
          Am gasit si io la magazin cu 3,5mil FARA TVA (cu TVA 4,17 mil)
          ...de doi lei :p

          Comment


          • #80
            ce preturi am zis sunt inclusiv tva
            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

            Comment


            • #81
              sunt frumoase, dar tare mi-e sa nu se abureasca sau sa intre apa ... mai ales, au aparut pe la multi
              http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
              http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

              Comment


              • #82
                Eu am vazut asemenea stopuri in Metro, la noi in Baia Mare.Erau destul de ieftine, si se dadeau numai la set.Nu stiu exact pretul
                sigpic

                Comment


                • #83
                  392 de lei sunt alea din Metro.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #84
                    salut.....pt cei care vor sa achizitioneze acest model de stopuri si sunt din bucuresti...targul vitan....e plin de ele
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • #85
                      pai si la ce pret e in vitan ? la magazin am vazut cu 210 ron bucata
                      :popa:

                      Comment


                      • #86
                        Si io am vazut exact la fel la metro constanta aproximativ 350 perechea ... dar parca mai repede dau 30 roni cuiva sa le dea cu lac sa le fac fumurii ... chiar (off topic) unde il gasesc pe emrE?
                        sigpicMy ride

                        Comment


                        • #87
                          Eu le-am cumparat din Metro 350 ron acum 5 luni si sunt super ok nu se aburesc,nu intra apa in ele..
                          bafta
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • #88
                            Am vazut de curand o oferta in metro si erau cam 300 ron setu..... dar mie nu mi plac astea :P bafta
                            Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                            www.upgradefaruri.blogspot.com

                            Comment


                            • #89
                              stopuri

                              am gasit pe renumitul site un model de stopuri ce nu l-am mai vazut am intrebat cat este pretul si mi-a spus 250 ron dar nu stiu pare prea ieftin.este cel din partea stanga
                              Attached Files

                              Comment


                              • #90
                                ala din stanga ultimu e marfa rau le am vazut eu pe masina ..e crima asa imi iau si eu..nu e scump asta e pretu
                                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                                Simply Stance

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google