Dacia Logan Model nou de stopuri ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    da arata chiar foarte bine cel din stanga, din cate stiu eu costa 300 lei, iar 250 lei ar costa modelul din dreapta acestuia.

    @grecu - poate mai surprinzi prin trafic si faci o poza sa vedem si noi cum da pe masina ca prin Brasov inca nu am vazut modelul acesta.

    Comment


    • #92
      pfoaaa ...sunt chioase rau de tot acceste stopuri ... nu le-as pune pe masina never ever ... sa mai dau si 300 lei pe ele ? !! ... ma degraba iau unele cu leduri sunt mai ok

      mi-e cel mai mult imi plac stopurile cu semnal alb !
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • #93
        Alea din stanga de tot sunt cele mai oribile modele de stopuri pentru Logan facute vreodata, mai trebuie sa si dai bani pe ele, le prefer pe-ale mele cu semnal galben decat prostiile alea).
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #94
          oribile - e singuru cuvant care le poate descrie.Am vazut prin timisoara pe un logan rosu.Stopurile cand se aprind zici ca is lumanari,iar ca design-infricosator pur si simplu

          Comment


          • #95
            pentru cei care le-au vazut montate pe masina rog sa posteze niste poze (bineinteles cand le vor putea face) pentru ca o poza face cat o mie de posturi...

            Comment


            • #96
              am vazut eu modelul din stanga montat pe un logan dar erau facute fumurii (inteleg de ce). inelul rosu se vede ok dar este exagerat de mare
              From Miami 2 Ibiza
              Voucher
              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

              Comment


              • #97
                Tripla aia cu cerculetu ala cat roata nebunului vrea cumva sa fie o copie a triplei VW Passat ? Chiar daca s-a vrut sa fie o copie n-a avut nicio sansa, cum arata tripla de VW si cum arata ozn-ul asta sa fim seriosi .
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #98
                  Are un cloeg de pe forum montat un model de stopuri,pentru cine a cerut poze.
                  Mai multe aici.
                  O intrebare.Stopurile de pe PH1,merg pe PH2 si invers?
                  Attached Files

                  Comment


                  • #99
                    n-or sa mearga stopurile de pe PH1 pe PH2...pt ca are capota de la portbagaj altfel...iti ramane un spatiu prin care o sa bagi degetele in portbagaj daca pui stopuri de ph1 pe cel nou intrebare...cat costa un set de stopuri noi de ph2?
                    Keep It Real! Keep It Simple!
                    sigpic

                    Comment


                    • asa faceti prostia sa stricati frumusete de ph2 ..cu elemente de "tuning" de pe ph1 ...

                      Comment


                      • Originally posted by CataLiNNN View Post
                        O intrebare.Stopurile de pe PH1,merg pe PH2 si invers?
                        Nu merg. Am incercat cu un stop PH2 de pe masina unui prieten si nu s'au potrivit gaurile alea de prindere in caroserie.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Nu pune nimeni elemente de pe PH1 Logane,asa,mori de oftica
                          Eram doar curios.Mersi.

                          Comment


                          • Este un pic off acest post al meu , dar intreb si eu: Stopurile de logan se pot decolora in speranta sa le fac clare (sau acest lucru este doar un "mit" ca stopurile se pot decolora).

                            Comment


                            • Din ce stiu eu "geamul" de la triplele spate sunt vopsite in profunzime...deci nu se pot decolora...uite aici niste triple albe...ia legatura cu respectivul user.End off topic.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR View Post
                                nu stiu pretul corect da banuiesc ca e cam 900 RON
                                in Brasov au fost luate cu 250 de lei,dar la oferta
                                Attached Files

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google