Un Sfat In Ceea Ce Priveste Lupele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    mai este si colegul casillo care vinde faruri cu lupe la 750. asta in situatia in care vrei sa iti pastrezi farurile tale.
    From Miami 2 Ibiza
    Voucher
    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

    Comment


    • #17
      Off topic: am vrut si eu sa imi cumpar aceste faruri dar am dat peste legiile politiei romane si mi-au interzis aceste faruri cu lupe si xenon si nu mi se pare prea profitabil sa dai din buzunar de fiecare data cand te opreste rar...

      Comment


      • #18
        riscul meserii...nu se poate cu de toate ca la fast food...vrei ceva frumos si care sa lumineze mai bine?ai de facut si ceva compromisuri...eu unu am comandat un set de lupe de la mdaniel si abia astept sa fac lumina pe sosele.Numai bine
        Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

        Comment


        • #19
          Salut,pentru a monta lupe in far este nevoie de vre'o modificare,sau este plug and play?Din ce am citit pe alt forum,la Aveo este nevoie doar sa desfaci farul pui lupa in locul becului cu sistem aferent si cam atat.Pe alt forum a fost nevoie sa se taie soclul becului din ce am inteles samd. Ar fii vorba de niste lupe de 2.8" din acelea ce se gasesc pe piata la 400-450ron.Ma gandesc ca orice roman sa mai scutesc niste bani care ii dau pe manopera.

          Am gasit raspunsul.Scz pentru dublu post.
          Last edited by gabonz; 16 July 2013, 15:03. Reason: Automerged Doublepost

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google