Info

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Info

    Salut, in viitorul apropiat as vrea sa achizitionez un pachet de bass de maximum 700 lei si deocamdata m-am orientat spre http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo...ity_Bass_Pack/
    ce parere aveti? sau daca ati putea sa imi recomandati alt ceva ar fi ok. Thx
    HU: http://www.be-loud.ro/produse/CD_Pla...od/KDC-3057UR/
    Don't drink and drive, just take lsd and teleport

  • #2
    La subwoofer+ statie te poti uita si la asta sau asta.
    Cd playere: asta, asta , asta sau asta.
    Si cele mentionate de tine sunt foarte ok. Alegerea iti apartine.
    La pachet de bass , statia de la renegade este mai puternica decat celelalte.
    MY CLA

    Comment


    • #3
      La player eu zic sa incerci ceva de pe selectia ASTA si nu o sa regreti deloc.
      O sa te intrebi de ce costa mai mult decat Alpine, Sony si alte cele si nu sunt asa fatoase si frumos colorate.
      Asculta macar in reprezentanta cum suna cel mai ieftin din gama asta si nu o sa mai ai nevoie de statie si woofer, ci doar de niste boxe capabile.

      LE . nu merge linkul , dar da o cautare dupa PLAYER AUTO VDO
      Last edited by cosmindan; 15 July 2013, 19:52.
      real power..... diesel power by

      Comment


      • #4
        Playerul deja il detin... iar despre pachetul de la renegade nuj ce sa zic nu prea am auzit de acea firma
        Don't drink and drive, just take lsd and teleport

        Comment


        • #5
          ia-ti crunch ala dupa parerea mea, dar incearca sa il cauti in alta parte poate il gasesti mai ieftin, sunt scumpi cei de la be loud
          sigpic

          Comment


          • #6
            Este ok firma. Am ascultat un subwoofer ca si acela si se aude frumos.( nu era aceeasi statie)
            Bgy, stai linistit ca nu o sa fie pe stock...
            MY CLA

            Comment


            • #7
              Te sfatuiesc sa-ti achizitionezi ACEST suwboofer
              Si cauta o statie in jur de 250 / 300 w . Gasesti la 300-400 ron ! ( poate si la mana a 2 a )
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • #8
                Ideea e ca, daca vrei zgomot, gasesti de la 300 de lei in sus porcarii.
                Daca vrei calitate si fidelitate te cost, dar atunci mergi pe chestii calumea, gen kicker, bose, JBL, Harman-Kardon, etc

                Comment


                • #9
                  Daca iau subwooferul si amplificatorul separat deja costa prea mult + kitul de cabluri...saptamana viitoare sa vad ce bani am, voi lua acel pachet de la crunch iar dupa un timp voi schimba statia cu una mai buna
                  Don't drink and drive, just take lsd and teleport

                  Comment


                  • #10
                    Daca subwooferul nu duce mai mult degeaba schimbi statia.E pacat sa nu cauti cv sh.Eu cu un pionner de 500rms si si o statie mac de 400rms si cabluri am iesit undeva la 500ron.Cutia mi'am facut'o eu din pal apoi am imbacat'o in mocheta dupa specificatiile cuiva de pe patrutuning care se ocupa cu asa cv.Si sub cu statia tot pe patrutuning le'am gasit.O sa vezi ca o sa vrei dupa o luna cv mai puternic si tot asa.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google