Stopuri Clare fara leduri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vezi ca scrie mai sus unde am pus eu link 360ron daca stie cineva unde se gaseste modelul asta mai ieftin sa nu ezite sa ne dezvaluie sursa Totusi as fi interesat daca ai cineva dragut sa puna un filmulet ceva.

    Comment


    • #17
      Exact
      si eu as vrea sa vad

      Comment


      • #18
        A aparut modelul asta, cu partea rosie de jos facuta cu leduri ,pe pozitie au o intensitate iar cand franezi isi maresc intensitatea,semnalizrea este la mijloc cu bec si sus ,stanga ceata, dreapta mers innapoi,in centrul semnalizarilor,catadioptri rosii.Partea de jos este tot tranparenta,nu rosie,dar formatul este acelasi.
        Attached Files
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #19
          Eu is curios de alea fara colt rosu jos dar fara leduri ;) ca alea cu leduri is prea scumpe. Dar nu pare sa aiba nimeni dalea....

          Comment


          • #20
            @dangutu - si nu stii cam cat is???
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • #21
              Chiar nu are nimeni un filmulet cu stopurile care ma intereseaza pe mine?

              Comment


              • #22
                blaze2k modelul pus de mine era in toamna la oferta la LOGtuning undeva pe la 260 ron.Nu stiu daca il mai au la pretul asta.Din pacate nu am reusit sa fac un filmulet cu stopuriile aprinse pt. Ca masina prietenului meu e in service.Promit ca revin cu filmuletul. Apropo,ce s-a intamplat cu gyuriro???

                Comment


                • #23
                  Originally posted by gyuriro View Post
                  Chiar nu are nimeni un filmulet cu stopurile care ma intereseaza pe mine?
                  Am gasit un filmulet http://www.loganclub.ro/forum/showpo...4&postcount=63

                  @alex_comisaru: Ban pentru clona.
                  Last edited by Tudor_cj; 1 December 2008, 11:36.
                  2004 Dacia Logan 1.4MPi
                  2006 Dacia Logan 1.5dCi
                  2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                  Comment


                  • #24
                    Eu am o alta mare nedumerire ... . Tot caut pe net informatii despre aceasta firma StreetStorm si nimic. Vad ca produc faruri engel eyes, stopuri clare cu led sau fara ... Dar niciun site oficial sa poti comanda direct de la ei. Aveti idee cumva care este adresa site-ului lor, daca exista bineinteles ?
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • #25
                      Nu sunt urate stopurile ...Si sunt si ieftine

                      Comment


                      • #26
                        Trebuiesc facute ceva modificari la mufa pentru a monta stopuri de genul asta?

                        Comment


                        • #27
                          La modelul prezentat de TUDOR_CJ , eu stiu ca vine cu o mufa(prelungire) in care bagi mufa originala de pe masina

                          Comment


                          • #28
                            Hai lume chiar nimeni nu are modelul fara parte rosie jos si fara leduri pe masina? Vreau sa vad niste poze

                            Comment


                            • #29
                              Pai sunt la fel,numai ca pozitia este un cerc ca la Mondeo,in locul ledurilor este oglinda cu bec in centru.
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment


                              • #30
                                Din poza mie nu ami par identice cu alea led si alea cu partea rosie jos nu-mi plac din 2 motive ;) ca au partea rosie si ca cerculetele alea is pe semnalizare nu pe pozitie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google