Suspensie Sport, De Care Si De Ce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • welcome to the club
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Ce fericit e Joker cand aude ca si-a mai luat cineva H&R. De mine cand a auzit ca mi-am luat Eibach a zis: "mda, sa fii sanatos...", mai cu juma' de gura asa.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • si in gandul meu ."faceti-as...dregiti-as de canutza om sucit" Glumesc !
        Ps. e normal sa ma bucur ,ca doar pe H&R de la Nicu am comision ) De la Eibach n-am )
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Si uite si pozele cu arculetele mele, cam slabutz aparatu da se vede ce e de vazut
          Cea rossie este cu suspensie stock si cauciucuri la fel iar a mea cu arcurile Vogtland si cauciucuri 205/60/15
          Astept critici constructive
          Attached Files
          Last edited by Juristul2000; 27 February 2009, 19:37.

          Comment


          • Originally posted by Thejock3r View Post
            welcome to the club
            Merci brusc.
            Sa vedem cum e vremea, cum e portofelu' si poate le arunc zilele astea pe masina.
            Iar tie, Juristule, sa le stapanesti sanatos, imi place cum arata masina cu ele (cu suspensia si cu jante+anvelope).
            Last edited by xew; 27 February 2009, 19:38.

            Comment


            • Merci la fel

              Comment


              • Imi place cum arata masina ta juristule. Misto treaba.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • arata super.....maine pun si eu comanda....tot vogtland asteptam sa le monteze sa imi fac o ideie
                  Last edited by anonimboy; 27 February 2009, 20:25.

                  Comment


                  • Vitriol nici cu a ta nu-mi este rusine
                    Anonimboy stiu nu o sa regreti bafta

                    Comment


                    • Fratilor,am citit si recitit toate parerile voastre de aici.Dar,va rog eu din suflet,haideti sa lamurim odata si ptr totdeauna urmatoarea problema.Asta dc vreti si nu ma injurati cu totii.De ce sa montam doar arcuri sport pe amortizoare stock si de ce sa montam o suspensie sport completa?Multumesc anticipat ptr raspunsurile voastre si de ce nu si ptr ,sper eu,putzinele injuraturi

                      Comment


                      • 1. Din cauza de fonduri conducem Logan Nu Lamborghini
                        2. Unii nu participa la raliuri si nu vreau o masina super rigida tip caruta
                        3. Stabilitate crescuta si un nou look numai din arcuri
                        Si probabil ar mai fi da nu ma pot concentra acu

                        Comment


                        • Cred ca juristul a spus in 3 fraze tot ce era de spus, pe mine cel putin, m-ar fi lamurit.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Am inteles pct de vedere al juristului si ii multumesc ptr raspuns.Vreau sa imi raspundeti la cateva intrebari,v-as ruga eu frumos :
                            1.dc pun h&r pe amort stok,ce probleme pot aparea?
                            2.sa pun mai bine h&r sau weitec pe un amort stok?
                            3.cu care e mai confortabil?h&r sau weitec?
                            4.isi merita banii o suspensie completa pe logan?
                            Multumesc anticipat ptr raspunsuri

                            Comment


                            • S-au facut 2 milioane de comentarii pe baza arcurilor sport in acest topic si inca nu ai gasit raspuns la intrebarile tale? Poti incepe prin a citi de la inceput acest topic sau macar ultimele pagini si vei gasi singur raspunsurile.
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Azi mi-am montat si eu arcurile H&R si am ramas cu amortizoarele stock si cu anvelopele, dimensiunea standard.
                                Ce pot sa spun, sunt multumit.
                                Este mai stabila, este mai putin confortabila, decat inainte cu totul stock.
                                Nu am avut ocazia sa merg cu alt Logan, care are suspensia schimbata (doar arcuri, sau arcuri si amortizoare).
                                Deci, eu, nu ma pot pronunta asupra altor tipuri de arcuri.
                                Poze, inca nu am facut, dar daca vei urmari topicul cu intalnirile de la Polivalenta, vei vedea si ceva poze facute de Vitriol, printre ele, sunt si cele cu masina mea "lasata" mai jos.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google