Montaj Lumină Pedalier

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Desi nu sunt adeptul acestor practici, asta chiar imi place(poate ce am vazut eu era grotesc si de aici adversitatea). Bravo, poate ma molipsesc
    Sursa de iluminat exterior, da masinii un aer aparte(poza 4)
    Last edited by IancuMIC; 24 March 2012, 21:53.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • #77
      am uitat sa zic ce am folosit: pentru fata 2 benzi cu leduri smd 3528 (15 leduri/banda) pentru spate 2 module cu leduri piranha,pentru plafoniera panel cu 8 leduri si pentru portbagaj un neon de sticla cu 12 leduri normale...@IancuMIC nu am inteles ce vrei sa zici iti place sau nu?
      MY CLA

      Comment


      • #78
        Originally posted by IancuMIC View Post
        asta chiar imi place(poate ce am vazut eu era grotesc si de aici adversitatea). Bravo, poate ma molipsesc
        Da imi place, a iesit bine.
        P/S.
        Cate posturi aruncate la misto ai vazut la mine?
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • #79
          felicitari Prestige a iesit perfect dar as avea o mica observatie daca imi permiti:

          in prima poza in partea stanga fata se vad de afara Led urile daca deschizi usa, incearca sa le pui putin mai inauntru sa nu apara in poza, in rest Ok tot a meritat efortul

          Comment


          • #80
            acolo se vede pe fata nu am avut unde sa le pun mai in spate se observa doar cand esti departe de masina(ca si in poza) sau cand esti pe locurile din spate altundeva nu am putut sa le pun pentru ca mai in spate e covoras....
            MY CLA

            Comment


            • #81
              Originally posted by IancuMIC View Post
              Desi nu sunt adeptul acestor practici, asta chiar imi place(poate ce am vazut eu era grotesc si de aici adversitatea). Bravo, poate ma molipsesc
              Sursa de iluminat exterior, da masinii un aer aparte(poza 4)
              de ce ti se pare ceva grotesc?eu le am albe..ce ti se pare asa grotesc in a avea lumina alba?
              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
              sigpic

              Comment


              • #82
                nu cred ca s-a referit neaparat la tine nu a dat pe nimeni exemplu nu stiu ce nu ti-a placut tie si sti vorba aia gusturile nu se discuta!
                MY CLA

                Comment


                • #83
                  super tare,tre sa ma apuc de treaba

                  Comment


                  • #84
                    vezi ca sunt si benzi cu leduri superflux si alea sunt bune, chiar si cele cu smd

                    Comment


                    • #85
                      eu am banda de leduri si nu bate prea tare cat sa ma streseze...acum mi-am luat inca doua si pentru spate...unde sa le pun?sub scaun?nu puteti face o poza pe zi sa vad si eu unde e amplasat modulul sau banda de leduri respectiva?

                      Comment


                      • #86
                        pe spate ,o prinzi cu soricei de sarmele alea de sub scaune

                        Comment


                        • #87
                          Faraonw,nu te deranjeaza pedala aia de ambreiaj asa sus?,cand pleci mai nervos te smuceste tot cand tre sa schimbi rapid,nici nu e indicat sa mergi asa.

                          Comment


                          • #88
                            esti off
                            nu are nimeni o idee cum sa prind modulele de la pasager ma bine, dar fara negrese ? .... banda dubluadeziva nu prea tine, ieri s-a dezlipit unul ... si am inlocuit-o dar nu stiu cat o sa tina

                            Comment


                            • #89
                              Incearca cu pistolul cu silicon(bara) cald.
                              ubi concordia ibi victoria

                              Comment


                              • #90
                                am sa incerc ... dar nu stiti unde mai gasesc acele bare ? pistolul acela a venit cu vre-o cateva, dar le-am consumat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google