Vand Furia Alba :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Furia Alba :)

    De vanzare Dacia Logan 1.4 MPI; 90 CP; an fabricatie 2005 Noiembrie; ITP valabil 2009 Decembrie;revizii la zi; toate consumabilele schimbate recent; 66000 km reali; consum extra-urban 6,5l/100km; urban 9l/100 km; taxe la zi; unic proprietar.

    Modificari:
    Chip Tuning TCM Turbo Germania; filtru de aer sport FK Automotive Germania; breather JSV Racing; evacuare DTM sport; jante aliaj BBS RA Classic cu cauciucuri de vara + 1 set jante tabla originale cu cauciucuri de iarna; huse ergonomice; volan sport JSV Racing; maciulie schimbator viteze sport; pedale sport; arcuri Racing Nick sport - masina mai joasa cu 4 cm; MP3 Player Kenwood 4X50 Watt RMS; 4 Boxe Sony XPLOD pe 2 cai; becuri ultra bright; suport PDA/GSM/GPS; bara fata stil MCV, cotiera.

    Deasemenea disponibile ca bonus toate piesele inlocuite:
    Volan original cu airbag intact; evacuare originala; suspensie originala; filtre originale etc.

    Bonus o statie Magnat 300 Watt care nu am montat-o pe masina.

    Pret: 5000 Euro putin negociabil

    Telefon: 0741188116
    Attached Files

  • #2
    Un up... Si un update de pret: 5100 Euro Negociabil

    Comment


    • #3
      De la 5000 la 5100?Negociezi la sange,nu te joci.Ce urmeaza dupa Logan?Tot...
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        90 CP 1.4? Ce e modificat?

        Comment


        • #5
          Ce dobitoc pot sa fiu cateodata, 4900 Euro... Merci D-Fens. Urmeaza Fiat Stilo ca tare imi plac, asta daca gasesc unu bun.

          Comment


          • #6
            Originally posted by cristivsb View Post
            90 CP 1.4? Ce e modificat?
            scrie in primul post

            Comment


            • #7
              N-ai pt ce,imi place si mie Fiat Stilo.
              Mult succes!
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                De fapt asta e si singurul motiv pentru care o dau, ca vreau un stilo...

                Comment


                • #9
                  Si mie imi place stilo, dar n-as renunta la albastreaua mea pentru o masina italiana ;) spor la vanzare, nu se prea vad jentile (pune mai multe poze) ce versiune e? Laureate? Preferance? Ambiance?

                  Comment


                  • #10
                    Este Ambiance, voi mai face niste poze si cu jantele maine

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google