Cumpar Oglinzi Prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Oglinzi Prestige

    Astept oferte de pret pt ca silviu79 nu vad sa raspunda la pm.

  • #2
    Up........

    Comment


    • #3
      Up.........

      Comment


      • #4
        Raspunde dar dureaza.. Pana aduce.. Si depinde pe ce culoare.. Le avea la 380 de lei.. Setul.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          Up cumpar oglinzi prestige ofer 350RON

          Comment


          • #6
            UP.Cumpar oglinzi prestige albastru mineral ofer 350RON

            Comment


            • #7
              Sunt niste tipi in vitan vand langa gardul de langa dambovita numai piese de logan, noi (ojlinzi, injectoare placi de frana, de presiune, discuri de ambreiaj, proiectoare, etc. Foarte multe chestii) cand o sa aduca oglinzi de prestigea sau mcv te anunt si pe tine in caz k nu gasesti pana atunci ! Si eu caut insa mai mult de sa zic un 2,5 mil nu cred ca as da pe o pereche (electrice) cele normale la astia costa 100 lei electrice si 70 parca manuale ! Bafta oricum !!!
              logan 1,5'DCI /85cp.

              Comment


              • #8
                Mda pai daca gasesti trimite si mie un set albastru mineral diferenta de pret ai beneficiul tau

                Comment


                • #9
                  Ideea e sa gasesc ca de o luna ai tot intreb si imi raspund ca poate ... La culoare nu o sa aduca decat negre ca la mcv, insa as putea sa te ajut, a mea e tot bleu mineral si am si spray (miam facut pleoapele, nu e exact la culoare ca masina, e putin mai inchis la sprayul insa abia daca se observa) treaba e sa gasesc oglinzile !!! Gasisem odata la cineva la 60 lei insa avea doar una si era sh, nam luato pt k nu le avea pe aman2 ! Te am in vedere si tinem legatura in caz ca o sa aduca baietii aia ! Bafta !
                  logan 1,5'DCI /85cp.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google