Capac Locas Pentru Acte Si Nu Numai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Capac Locas Pentru Acte Si Nu Numai.

    Poate ca nu m-am exprimat eu bine,dar nu am stiut cum sa-i spun locasului de pe bordul masinii, situat in fata locului pasagerului din fata (cineva spunea ca se numeste torpedo) unde se tin de regula actele si nu numai.

  • #2
    nu se intelege nimic...ce e cu capacul ala?!
    My ride

    Comment


    • #3
      Salut pai torpedo se numeste.

      Comment


      • #4
        Cred ca se refera la locasul de airbag dreapta. Masinile care nu au airbag-ul din dreapta, au o gaura mare dreptunghiulara acolo. Singurul care poate acoperi locul gol este chiar airbag-ul.
        GL-22-TOF

        Comment


        • #5
          Imi cer scuze pentru mesajul scris incomplet.De vina este netul care de la un timp imi joaca feste.Vroiam sa spun ca usita torpedoului(vad ca asa se numeste) este deformata,culmea pe partea pe care este si intreruptorul care aprinde si stinge becul din torpedou.Becul se aprinde si ramine aprins pina se arde.Intrebarea este:Ce as putea face in acest caz?Se poate indrepta usita respectiva?Se gasesc usite de vinzare? Am incercat sa remediez defectul lipind o bucatica de cauciuc ca sa compensez distanta datorata deformarii usitei, dar degeaba.Dupa un timp becul a inceput sa se aprinda din nou. Inca o data imi cer scuze pentru cele intimplate.O seara buna sa aveti.Numai bine.

          Comment


          • #6
            poti incerca sa o indrepti prin incalzirea cu o statie de aer cald. incalzesti usia aia de plastic si o torsionezi...
            My ride

            Comment


            • #7
              nu cred ca e vina asta, vezi ca in stanga este o chestie care apasa ca sa se inchida becul, chestia aia de cauciuc posbili sa fie sarita, asa a fost la mine ( si la mine e deformat ) si am luat cauciuc de la celelelate ( mai sunt vreo 3 ) pe care se "opreste" usita torpedoului sa nu trepideze la vibratii
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #8
                Am mai gasit pe forum acest subiect vad ca nu esti singurul, si eu am montat de curand lumina in torpedou cu intrerupator poate am noroc si nu se casca si la mine. http://www.loganclub.ro/forum/usita_...tra-t1840.html

                Comment


                • #9
                  Multumesc tuturor pentru sfaturi.O zi buna sa aveti.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google