Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • este deja. incearca aici sau pe fillelist (format xvid)
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • Django Unchained
      Nota 10 - Tarantino este tata lor
      My ride

      Comment


      • mai astept sa apara hd si-l iau si eu...
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • Originally posted by Mr.Sebi View Post
          Django Unchained
          Nota 10 - Tarantino este tata lor
          Pacat ca joaca... Leo.

          M-am uitat la Inception pentru idee, incercand sa-l ignor pe vesnicul barbat in devenire din Titanic.

          Comment


          • Originally posted by popavlm View Post
            mai astept sa apara hd si-l iau si eu...
            l-am luat in format mkv este calitativa imaginea nu este exact ca un brrip dar este de 9 calitatea imaginii si a sunetului


            Mr.K - Iti recomand filmul, dupa parerea mea este unul din cele mai bune filme aparute in ultima vreme. Cat despre leo ... joaca de nota 10 in filmul asta...nici eu nu sunt un fan al lui dar tinand cont ca apare destul de tarziu in film .... oricum, ideea este ca ar fi pacat sa pierzi un film bun din cauza unui actor pe care nu-l agreezi...
            My ride

            Comment


            • L-am vazut si eu, e ok, dar ma asteptam la mai mult de la un film by tarantino.

              Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

              Comment


              • Dati-mi si mie 3,4 comedii bune, sa razi copios. In ultimul timp nu prea sunt d-astea sau poate le-am sarit eu, multumesc.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • daca vrei sa razi cauta comediile din anii 80-90. mai ales cele cu leslie nielsen
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • Flight - http://www.imdb.com/title/tt1907668/?ref_=fn_al_tt_1
                    Recomand
                    http://www.facebook.com/groups/posesoriLogan/

                    Comment


                    • Este un film de nota 9/10. Merita vazut.

                      Comment


                      • Recomand si eu Flight (2012).

                        Mai recomand si Safe House (2012) - tot un film a la maestrul Denzel.

                        Trouble with the Curve (2012) - Desi are 82 de ani, Clint Eastwood inca da lectii de actorie. As spune ca e un film de duminica seara, dar chiar asa, merita vazut.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Recomanda ba si cateva comedii, lasa-ma cu octogenarii aia.
                          Cat despre leslie nielsen e putin trecut, cam ca doru octavian dumitru.
                          N-am mai vazut un film bun de pe vremea lui boat trip.
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Am vazut si eu aseara Gangster Squad.
                            Foarte bun...

                            Astept sa apara Parker

                            Sent from my GT-B5330 using Forum Runner

                            Comment


                            • Originally posted by 827sam View Post
                              Recomanda ba si cateva comedii, lasa-ma cu octogenarii aia.
                              Cat despre leslie nielsen e putin trecut, cam ca doru octavian dumitru.
                              N-am mai vazut un film bun de pe vremea lui boat trip.
                              N-am ce comedii sa-ti recomand. Nici nu mai stiu de cand n-am mai vazut o comedie buna.

                              Tocmai am vazut "The Expatriate (2012)". Bun film. Ii dau un 8/10.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Seal Team Six - The raid on Osama Bin Laden
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google