B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chiar... ce pregatesti cu capota aia?
    sigpic

    Comment


    • acelasi lucru am vrut si eu sa il remarc, dar mi-a luat-o cata inainte.

      nu era mai bine daca puneai ,,rotitele'' pe 15 la indemanare?

      Comment


      • Rotitele sunt acum pe masina, fac ravagiu cu ele

        Le aveam la pregatit/vopsit atunci, plus ca m-am dus la Brasov fara sa stiu exact daca mai apuc sa ma dau. M-am dat, insa fara antrenament, fara recunoastere si am dat-o-n bara, adica am gresit traseul la 2 treceri din 3.


        Capota este in plan sa o modific, inca mai caut ceva priza buna pt ea.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Stiam ca vrei corp mai mare,il vand eu pe al meu.Ti-am lasat mesaj pe mes.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • Update:
            - fete de usi gri inchis, de VAN.
            - husa de la maneta de frana de mana cusuta personal, din 4 bucati, piele.
            - ornamentul Sparco de la frana de mana montat profesional, cu gauri filetate in maneta si reductie din teava Pexal; am reusit sa reduc cursa butonului si acum pot folosi maneta mai eficient in glisadele mele superbe (nu ma laud, hihihi)
            Attached Files
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Frumos,frumos...la mai mare!
              Bafta!
              sigpic

              Comment


              • Pana unde ai de gand sa mergi cu masina asta?
                E bestiala!!

                Comment


                • E asa da imi plac panourile si cel mai mult imi place ca ai facut ceva la levierul ala si nu se mai vede asa urat.

                  felicitari pentru ceea ce ai facut pana acum arata intr-un mare fel.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Numai vecini unu si unu s-au adunat la Ilfov ))...nenea..arata bine rau frana de mana
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • da ce maneta ai.....:P frumos...oraganizat..asa cum te stim! ti pup!!
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Frumos si bine lucrat.
                        Auzi bre Dani, daca nu mai folosesti rotile alea pe 17, nu vrei sa le inchiriezi?

                        Comment


                        • azi pe la 5 si ceva imi parea mie cunoscut un sunet cand mergeam cu masina ... pff erai la 2 masini in fata ... nu ii dai pace deloc ) frumos rau ... bafta in viitor!!
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • Cezar vezi ca esti al 2-lea pe lista.

                            Comment


                            • Fotografii in premiera de la Mioveni! Masina DaciaShop in concurs!
                              Attached Files
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Frumoasa masina, pacat ca nu m`au lasat organizatorii sa ii fac poze de aproape (nu m`au crezut ca sunt din logan club :| ) sper sa pot sa ii fac maine mai multe poze ...

                                P.S felicitari pentru timpul scos la cursa de indemanare
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google