Accident La 263 Kilometri Pe Ora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Exista posibilitatea ca acul vitezometrului sa sara aiurea la 260 in urma impactului?Spun asta pentru ca din constructie masinile germane sunt limitate la 250 km/h pe vitezometru si mai cred ca un impact la viteza aia ar fi nimicitor si n-ar mai fi scapat NIMENI cu viata...apoi mai da-l dreaq de Audi...cat de repede sa prinda aia 260???....totusi nu era pe autostrada sa zici ca a avut loc
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #17
      App , era o gluma ca se intrecea cu un logan...Eu refuz sa cred ca a avut 260...la viteza aia se faceau pateu, cu toate stelele masi de masina "nemtzeasca" ptr cine a fost sau a vazut cam ce distanta era intr-e masini si locu accidentului?(la viteza aia se duceau zeci de metri)parerea mea.Si nici unu din iei nu trebuie scuzat,poate duar cel care a uitat telefonu,dar saracu navea nici o vina.

      Noroc ca a fost depasit cu putin loganu si a putut opri in timp util de la acea viteza))
      Last edited by GOLAN91; 9 March 2009, 21:07. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • #18
        Aia da masina merge de rupe dar si cand te-ai lovit te-ai dus pe lumea celor multi!

        Comment


        • #19
          Din stirile PRO tv reise ca amandoi soferii erau sub influsnta alcoolului , cel din audi cu 0.4 la mie celalalt 0.16 la mie. Daca erau bauti nu aveau ce cauta pe drum , si nu se intampla nici un accident.

          Comment


          • #20
            nu SOFERII erau cei beti...doar soferul si pasagerul masini care nu a dat prioritare(domnii Jandarmi)

            Comment


            • #21
              @Andrei21us Am mai vizionat odata stirea de la PRO TV soferul AUDI avea 0.4 la mie si Soferul Jandarm avea 0.16 la mie . Repet , conform stirilor de la PRO TV. Daca ai alte surse te rog sa ne spui si noua.

              Comment


              • #22
                oricum viteza a fost mare iar alcolul i-a pus capac
                sigpic Alexandria

                Comment


                • #23
                  Audi-ul nu avea 260, ce naiba sunteti asa naivi?
                  Ca s-a oprit acul la 260, e altceva...

                  Daca era Logan-ul in locul lui (Doamne fereste) si i se oprea acul la 205 si mai era si 1.4MPI, ce-ati fi zis, ca a fost pe bune?

                  Comment


                  • #24
                    Asta am spus si eu...imi este foarte greu sa cred ca acel Audi era suficient de puternic sa prinda 260 km/h atat de repede (Mi-e greu sa cred ca ar fi fost capabil sa prinda macar 250 pe ceas), apoi prin conventie nemtii isi limiteaza bolizii la 250 km/h PE CEAS (Exceptie face Porsche). Sunt sigur ca a sarit acul aiurea pe vitezometru, plus ca la viteza aia nu ar mai fi ramas nimeni in viata si ambele masini ar fi fost spulberate la propriu
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #25
                      oricum 200 tot avea
                      sigpic Alexandria

                      Comment


                      • #26
                        Eu am impresia ca unii nu realizeaza ce inseamna un impact la 200 de km/h...cu tot respectul.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • #27
                          Un cretin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by MyKe View Post
                            Audi-ul nu avea 260, ce naiba sunteti asa naivi?
                            Ca s-a oprit acul la 260, e altceva...
                            Ha , ha inseamna ca avea mai mult.
                            Glumim noi dar....sunt din ce in ce mai multe cazuri de genul asta . Va aduceti aminte de seria de accidente din Mamaia (C-ta) ? Toti smecheri care se trezesc la volan sa-i dea in gusa masini , de parca incearca sa demonstreze ceva . Iar ce'i ce urca matoi la vlan, nu sunt scuzati.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • #29
                              daca s-a luat la intrecere cu un logan (conteaza motorizarea) inseamna ca nu avea mai mult de 180-190 km/h pe ceas, ca in realitate avea mai putin
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                scrie undeva ca se intrecea cu un logan? nu am gasit pe siteul dat de cristi.
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google