Legitimatii Unice Pentru Toti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Legitimatii Unice Pentru Toti

    A venit vremea cand fiecare oras isi creaza o sigla unica si o legitimatie.
    As propune, sa facem o legitimatie UNICA pentru toti loganisti, dar separat sa fie antetul de sigla al fiecarui oras.
    Propuneti cum sa fie,arate si ce anume sa scrie acea legitimatie { nume prenume, oras, functie dupa caz, poza eventual,nr inmatriculare, culoare legitimatie} si pozitionarea lor pe legitimatie.
    As supune unui vot acest threat.

    Dupa ce se hotaraste legitimatia Logan Club, fiecare oras va trece la fabricarea acesteia.
    55
    buna idee
    70.91%
    39
    naspa idee
    29.09%
    16
    Last edited by cristi3775; 30 March 2009, 00:27.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

  • #2
    eu sunt de acord cu aceasta masura.
    sigpic #

    Comment


    • #3
      Am o singura intrebare: la ce foloseste acea legitimatie??? Eu chiar nu-i vad utilitatea!!!

      Comment


      • #4
        nici eu nuvad utilitatea , si nici siglele separate nule inteleg

        sigpic

        Comment


        • #5
          Nici eu nu prea inteleg la ce sa foloseasca o legitimatie.

          daca avem asa ceva avem reduceri undeva ?
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • #6
            Cred ca e o idee buna, oricum se pare ca fiecare zona isi va crea legitimatii. E mai bine sa arate la fel, fiind personalizate doar cu sigla fiecarui club local.

            Comment


            • #7
              ar fi in ideea ca daca ne intalnim in trafic sa ne salutam, sau sa stim ca suntem colegi de forum%/club

              Comment


              • #8
                nu stiu... is folositoare doar la intalnirile regionale nationale.. ca la cele locale noi ne cunoastem intre noi destul de bine.. deci nu prea isi au rostul.. si la intalnire... cu care am tangente ii caut.. si intreb sau pe cei care ii cunosc.. nu mai ii nevoie...
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #9
                  eu nu-i vad rostul! o sa ajungem sa facem forumuri separate pt fiecare club.......deva,timisoara,bucuresti.....etc.
                  legitimatii,ecusoane,sigle,fiecare vrea sa fie mai cu mot!sau sa se bata cu pumnul in piept "eu am facut cutare si cutare si cutare" Tipic romanesc....e doar parerea mea

                  Comment


                  • #10
                    cand ne intalnim in trafic fluturam legitimatiile pe geam

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Ar avea utilitate in faptul ca vezi cu cine stai de vorba...atribui nickname-ul si figurii respective, altfel abia dupa un timp ajungi sa-i sti pe toti...altfel mi se par inutile aceste legitimatii, ecusoane, etc
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #12
                        nu stiu mi se pare aiurea... doar la intalnirile regionale le vad rostu... dar cei din afara ne vor privi ca pe un grup MISA

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Noi, cei din "LC Ploiesti" am facut legitimatii. Eu zic ca sunt utile la intalnirile regionale si nationale, pentru ca, dupa cum stiti unii, s-a intamplat sa se adreseze lumea foarte urat, cu "ba","ma" ... etc.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            o idee proasta

                            Comment


                            • #15
                              Fiecare cu parerea lui.... Poate o sa se ajunga la concluzia ca sunt utile doar cand vor fi intalniri mari .... regionale sau nationale
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google