Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am jurat ca pana in Martie la Regionala nu pun gram de la benzinarii, decat de la prieteni sau titristi cu sume mai mici, trebuie sa le dam cu flit
    lipsa text

    Comment


    • eu mai am ceva in rezervor,imi va ajunge luna asta!
      [SIGPIC]sigpic

      Comment


      • si eu mai am 2 linii, si dup-aia astept prietenii cu motorina ieftina
        lipsa text

        Comment


        • neata adevarati loganari hai poftiti cafeaua e servita

          Comment


          • haide sa haidem!

            deviza Logan Club de cafenea este : aici suntem toti cafengii!
            neata Marta, neata Brasov! hai la cafelina cu totii sa ne al;aturam si s-o bem impreuna ca la Regionala sa bem, sa radem, sa glumim si sa ne barfim
            lipsa text

            Comment


            • Salut pe toata lumea ,Bleizar si pe aici ne intalnim???
              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

              Comment


              • peste tot, sunt multi functional si multi post(ar) postez peste tot, cand o sa plec pe vas 6 luni...ciuciu paostari, o sa ajun ultimul
                lipsa text

                Comment


                • neata colegi loganisti ,hai poftiti cafelina este gata

                  Comment


                  • 'neata buna varu'..................prezent la zeama
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • neata rasfatatilor! hai ca beau si eu cu voi, o galeata plina cu cafea as dori ca sa-mi ajunga toata saptamana
                      lipsa text

                      Comment


                      • eu am jurat ca pana in Martie la Regionala nu pun gram de la benzinarii, decat de la prieteni sau titristi cu sume mai mici, trebuie sa le dam cu flit


                        BLAIZER CARE REGIONALA??? HAI SA BEM O CAFEA CA DE REGIONALA VORBIM.....MAI LA VARA.....
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • buna asta ).
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • sa nu existe an fara Regionala Brasov!

                            alooooooooo, ar fi pacat sa nu o faceti, ar fi bine ca cei doi cochii sa lase si de la ei sau ar fi bine sa se uneasca si s-o faceti impreuna ca sa iasa ca in anii trecuti
                            daca nu faceti Regionala asa cum ar fi trebuit, o sa iasa multe vorbe si discutii, asa ca datii drumul si puneti-o in aplicatie
                            NU NU NU NU ar trebui sa existe an fara Regionala Brasov!
                            fratilor, colegilor, loganarilor, insuratilor si despartitilor, mai sunt putine zile, rog intelegere ci nu dusmanie

                            rog intelegere!
                            lipsa text

                            Comment


                            • n-a zis ca nu se tine.

                              ideea e ca nu se poate colabora. noi am vrut. sebi ne-a zis noua ca nu se mai tine, si pe forum organizeaza in continuare.

                              cert e ca Logan Club Brasov nu are intalnire regionala in martie. ce face sebi e intalnirea lui.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Pai si, care-i problema daca o face el?
                                Te deranjeaza cu ceva anume?
                                Lasa-l sa o faca, ca o face pe barba lui, nu pe-a ta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google