Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca nu avem aparat de foto,fac eu cu tel si le pun .

    Comment


    • Frumoasa ziua de astazi, vremea a tinut cu noi, desi vantul a mai trimis cate un val care sa ne zgribuleasca nitel.
      Astazi si-au facut aparitia gigi_tudorake, psebastyan, stefanSRT(cu baiatul),florinneny(cu Octavian,iar acesta nu era singur),AndreiMNO,CristYPY(sa spuna singur cu cine a venit!),CL99VIS, precum si subsemnatul.Amintesc doar vreo doua noutati:cotiera la gigi_tudorake,cauciucuri de iarna la CL99VIS
      A trecut si danutz(BDM) impreuna cu familia
      Nasu a absentat motivat astazi, ca si Fane-CL...
      Psebastyan a facut poze si asteptam sa le urce, cand va termina si el cu petrecerea..
      Si sa nu uitam: LA MULTI ANI! tuturor celor care astazi isi sarbatoresc onomastica!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • ..

        pt ca ai postat La Multi Ani pt toti cei care isi sarbatoresc ziua iti multumesc ca a fost si ziua mea astazi..si le multumesc si baietilor ca m-au sunat(Andrei MNO si Nenea)..cand vin acasa dau eu seminte si suc
        Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

        Comment


        • si eu am montat anvelopele de iarna, tot ieri.

          postez azi pozele facute ieri, dupa ce le redimensionez.
          Last edited by psebastyan; 9 November 2009, 09:09. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Prima poza e facuta in contralumina, de aceea nu se observa mare lucru, dar celelalte au iesit foarte bine. Cred ca ar trebui sa punem mai mult accent pe oameni, ca masinile deja se stiu.
            Tinand de idee(cu ambele maini), poate va hotarati sa va prezentati si masinile mai in detaliu, sa va faceti cate un thread la "My Ride". Aveti ce arata, nu mai trebuie sa fiti timizi Aici ma refer la CL77DAN(cand si-o face cont!),CL02YSA,Fane-CL(rusinica domnule organizator!) ,Gigi_tudorake,AndreiMNO, CL99VIS, CristYPY,Danutz...
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • In afara de prima poza toate au fost reusite...data viitoare o sa faca si florin poze sa vedem cum ies...
              sigpic

              Comment


              • @StefanSRT- Pai sa faca dom'le! Cu cat mai multe, cu atat mai bine! Si cu telefonul mobil ies poze foarte bune!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • pentru poze, sugerez ca, inainte sa se urce in masini si sa plece de la intalnire (unii mai au treburi, pleaca mai devreme, fiecare cum are timp), sa se faca o poza-doua de grup: asa o sa avem si oamenii, nu doar masinile lor . ce ziceti?

                  Comment


                  • ar fi bn sa se stabileasca unul dintre noi care sa fac poze la fiecare intalnire

                    Comment


                    • De acord! Cine se ofera?
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • ma ofer eu....

                        Comment


                        • @CristYPY- Ai aparat? Sau faci cu telefonul?
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • face cu aparatul meu

                            Comment


                            • @danutz- La el ma ofer si eu!OK! Il testam pe YPY duminica! Scris si verbal!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google