Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai bine il pui undeva pe toba finala, sa iasa fume. Adita , aveam nevoie Joi dar de mers la Bucale, sa ma duca la aeroport ca plec in voiaj .
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • Las ca te iau la intoarcere, atunci cand vii din voiaj ca banuiesc ca tot cu avionul vei veni, si peste 6 luni cand te intorci tu tocmai bine trece iarna

      Comment


      • Bai gluma-i gluma... Ia ziceti duminica da-m o fuga pana la cherhana la 23august? Cine vine? Bbogdan stii ca la tine e prezenta obligatorie nu ai nici o scuza daca nu vii... Venim te luam pe sus te aruncam in spate la mine in duba si gata asta e ghinion...

        sigpic

        Comment


        • Cand sa vin si eu mergeti la cherhana

          Comment


          • Lasati masina acasa vii cu unu dintre noi ...

            sigpic

            Comment


            • Ba cosmine, tu ai o problema cu Cherhanaua aia. Cand auzi de ea te zburleshti rau de tot?! Care e problema, de ce nu iti place, cu ce ti'a gresit?!

              Pufosul, cand s'a hotarat ca merem la cherhana? Ai luat tu singur hotararea sau te'ai consultat cu celalt pufos (ca eshti cat 2 no offence). Acum serios, duminica se preconizeaza potol cu peste?
              sigpic

              Comment


              • Nu sa hotarat... Sau cum zici tu m-am consultat cu celalalt pufos...
                eu am intrebat n-am dat cu paru... Daca vreti bine daca nu nu... Deci daca suntem minim 4-5 membri eu zic sa merem...
                BBogdan vi?



                P.S. din pacate floryn pleaca in voiaj joi... daca stiam mergeam duminica trecuta in cinstea lui , asa cum am facut si ptr andrushk cand a plecat si singur ma lasat sa dus la olga nemernicu
                Last edited by SoNyKeL; 4 November 2008, 09:25.

                sigpic

                Comment


                • Mai pufy mai, ma napadesc lacrimili ...
                  Normal ar fi trebuit sa fi mers atunci cand stabilisem, dar cum sa instaurat tacerea....Cine'i de vina?
                  Eu zic ca daca tot continuati discutiile cu potol de peste, , muta si tu pufy posturile unde trebuie si lasa pe aici un avertisment/directionare. Uite te si rog mumos.
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • Ce posturi sa mut ma?

                    sigpic

                    Comment


                    • Bine ma, nu ma luati si pe mine... Hal de oameni
                      Supercar, daca nu vrei sa vii din cauza drumului, te iau eu.
                      Eu propun sa tragem o fuga prin judet cum am facut cu andruska inainte sa plece. Prin statiuni sau pe la Cheia sau... Pe unde o fi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ai ca am terminat si eu cu nuntile, botezurile si alte activitati unde mananci de te'nbeti si bei de te saturi, iar apoi stai la recuperare
                        Suna bine o plimbare la cherhana+ceva de ale gurii, vin si eu si asa m-ati dat la disparuti

                        Comment


                        • Si eu vin daca se merge la cherhana.Nici eu nu te inteleg supercar, ce ai cu aceasta locatie...
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • Originally posted by andy_x3m View Post
                            Bine ma, nu ma luati si pe mine... Hal de oameni
                            Supercar, daca nu vrei sa vii din cauza drumului, te iau eu.
                            Eu propun sa tragem o fuga prin judet cum am facut cu andruska inainte sa plece. Prin statiuni sau pe la Cheia sau... Pe unde o fi.
                            Buna idee cu plimbatul prin statiuni...Poate ne intindem pana in vama veche...Granita cu bulgari...Bulgaria

                            Comment


                            • Eu nu cred ca ajung saptamana asta(nunta.....).
                              daca vrea cineva ceva de la mioveni sa imi zica, eu o sa ajung pe 14 la uzina si banuiesc ca au magazin de desfacere pe acolo, asa ca daca aveti nevoie lasati un mesaj si mai discutam.
                              P.S Sonykel de ce nu imi apare la status cate posturi am facut pana acum si am ramas tot la stadiul de incepator

                              Comment


                              • Adytza ce cauti tu pe la uzina? Dami add pe messenger la adi_sonyk

                                Nu-ti apare numarul de posturi ptr ca la intalniri numarul de posturi nu se contorizeaza...
                                Haideti sa mergem la cherhana si o plimbare prin statiuni cum am facut data trecuta pac oprim 20min 2-3 poze mai depare si tot asa...

                                Deci cine vine cherhana+plimbare... Sa plecam pe la 2-3???

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google