Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu va las ca vad ca v-ati imbolnavit! Si poate e contagioasa boala! Hai pa! Noapte buna!

    Comment


    • Originally posted by uko View Post
      eu mai bine ma duc sa ma culc.... in seara asta am pofte si nu vreau sa mi se faca rau, deja ma doare capu'

      bai railor, ia gata ))
      ati suparat-o pe uko

      Comment


      • UKO, dar ce pofte ai, ca nu ai scris si exprimat, fa-ne sa intelegem
        lipsa text

        Comment


        • gata cu mancarea.
          asta e pentru costin , ca nu a vazut cursa duminica . e noua tehnologie de bov http://www.patru tuning.tv/uRDykCqHs..._Blow_Off.html
          a se schimba ,,patru tuning" cu numele siteului, ca altfel nu pot pune linkul

          Comment


          • Originally posted by Alin0007 View Post
            Eu va las ca vad ca v-ati imbolnavit! Si poate e contagioasa boala! Hai pa! Noapte buna!
            iti rezervam un loc la noi in celula oricand
            esti binevenit

            Comment


            • Originally posted by Bleizer View Post
              UKO, dar ce pofte ai, ca nu ai scris si exprimat, fa-ne sa intelegem

              fiecare se gandeste la ce vrea

              Comment


              • Costyne... Alin e bine venit dar deja a scris noapte buna, de unul am scapat deja, cine mai urmeaza
                UKO...deci eu ma gandesc bineeeeeeeeeeee
                lipsa text

                Comment


                • io

                  Comment


                  • poi bov d-asta am si eu ma.
                    zici ca-s monster truck s amai fiu si obosit...

                    Comment


                    • Orice pofta ar avea, baietii din club o satisfac! Am mare incredere in ei! Si-n mine!

                      Comment


                      • Originally posted by costyn955 View Post
                        deci eu cred ca bleizer detine actiuni la majoritatea magazinelor de pe langa noi de p-aici ca vrea ca zi de zi sa ne ducem sa rupem rafturile in peranta de a gasii ce pune el pe forum
                        ba tu nu mai comenta si ia notite de la beizer cum se fac clatite
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • asta-i mare arta sa fii satisfacuta de toti baietii din club
                          lipsa text

                          Comment


                          • hai sa nu derapam...
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by Bleizer View Post
                              Costyne... Alin e bine venit dar deja a scris noapte buna, de unul am scapat deja, cine mai urmeaza
                              eu o sa fiu dupa el urmatorul
                              ma duc sa vad ce au facut infractorii astia ca au zis ca i-au pus omului o punga cu apa langa pat sa coboare direct in ea maine dimineata. nu pot mermite asa ceva... ma duc sa ma asigur ca e plina

                              P.S. nu mai vad tastele ca deja editez fiecare post

                              Comment


                              • Bleizer, am inteles ca tu ai automat de cafea in masina )))
                                la vara la regionala sa-ti iei si automat de clatite )) ca mi-ai omorat stomacu ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google