Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bitza_bik View Post
    la noi nu ninge.e frumos.chiar a fost soare.am fost si la munca.
    seara buna nenea bleizer.matale ce mai zici?iesi din iarna?ca eu nu trec de martie?ma doare burtica lu petre.
    ce ai bre cu mine???
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • cu tine? ce am?aceeasi varsta.si cu tine imi permit cel mai mult ca alex nu mai baga geana,mau m-a parasit,day e legal si lista poante continua.il mai am pe multu de langa tine da l-am zapacit.e in pauza acu.
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • pauza a? ma uitam si eu la vreme sa vad daca e rost de sanie sau nu

        Comment


        • este da la ranca))

          Originally posted by bitza_bik View Post
          cu tine? ce am?aceeasi varsta.si cu tine imi permit cel mai mult ca alex nu mai baga geana,mau m-a parasit,day e legal si lista poante continua.il mai am pe multu de langa tine da l-am zapacit.e in pauza acu.
          ..acceas varsta acelasi liceu si aceeas facultate))))
          Last edited by DISSSEL; 23 January 2011, 02:17. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • asa mult te-am suportat?ce a fost in capu meu?cata ia 5 litrii de ulei da pe eroilor si da-te fara celofan.e mai frumos ca iarna.e sky asfaltic.
            de azi incerc sa ma mai retrag de pe forum.e mai bine asa.rasu dauneaza grav sanatatzii.o sa va urmaresc in umbra.poa cand ajung in tara sa incerc sa va abordez bai astia(cum e uko ,de apropiere sau de departare?).numa bine.
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • Bitza n-ai stare deloc..
              AG 16 Y M A

              Comment


              • alinoi,o sa am la stare de azi ,dar de veghe.no comment.doar geana.am facut o exceptie acu ca tu esti tu.era total inestetic si lipsit de bun-simtz sa nu te bag in seama.
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • neata consumatorilor de forum! iar dormiti? nu a mai rams niciunul beat pe sub mese in carciuma?
                  zapada acum la noi are 5 cm.
                  lipsa text

                  Comment


                  • poro e ma la ranca sau e si alex? sau eu iar sunt in afara discutiei ?

                    Comment


                    • e carciuma nu ai cum sa fi in afara discutiei doar chiar daca vorbesti singur))))))))))))))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • neatza lumeee... Ningeee si ninge

                        Comment


                        • unde???.....
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • iuuuuhuuuuu ningeeeee
                            peste copaci, peste masini, pe strada....peste tot

                            Comment


                            • Din pacate.....
                              Nu e orice automobil...e LOGAN

                              sigpic

                              Comment


                              • bitza.... c f? care mai e viata ta? poate ne auzim la un tel... sau poate ne vedem diseara
                                Nimic in viata nu e intamplator... ''

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google