Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a deblocat...era inzapezit..)
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Spuneti-mi si mie un service unde se face Inspectie Tehnica Periodica.
      My BMW is fantastic

      Comment


      • La podul viilor langa lukoil
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • da acolo se numeste com auto center ..
          sigpic

          INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

          Comment


          • Multumesc.O sa imi fac curaj cu niste bani in buzunar de spaga si ma duc.
            My BMW is fantastic

            Comment


            • ...sa ne spui si noua unde ai facut,nu de alta,dar e bine de stiut pentru alti colegi

              Comment


              • da si eu vreau informatii...ca peste o luna imi expira si mie
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • ma pt itp vb cu cia....ca eu l-am luat fara probleme si omu e super de treaba.....si e exact langa baru de la intalnire...
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • Dati-mi si mie un sfat.
                    Am gasit o masina ma exact o Alfa Romeo neinscrisa sa o dau la schimb cu Punto si mai imi da o diferanta da 300 de euro.
                    Sa o inscriu pe Romania cam cat m ar costa si pe bulgaria am intrebat si m ar costa 550 euro,dar nu stiu cum e cu procura aia din 3 in 3 luni.
                    Nu stiu daca merita.
                    My BMW is fantastic

                    Comment


                    • dai o italiaca pe alta italianca......mmm
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • cu procura aia e nasol am inteles ca daca nu o faci la timp iti ia masina, itp tre in bulgaria, asigurarile sunt scumpe, daca pe bulgaria dai 500E la inscris pe romania inseamna ca sare de 1000E.
                        Bine acu` daca iti place masina si vrei sa o schimbi nu te tine nimeni
                        poate te ajuta http://forum.softpedia.com/lofiversi...285357-25.html
                        Last edited by MariusDorin; 16 February 2010, 09:35.
                        fara linkuri externe in semnatura

                        Comment


                        • ...mai bine vezi de un Logan pana in 15.000 ron
                          Baieti voi rpd ati inceput cu criticile nu lua aia ca nu e buna ,ca asa si pe dincolo...eu zic sa ne interesam de un logan ieftin chilipir,sa o ajutam pe Andreea(bineinteles si daca ea e de acord),ca daia suntem comunitate auto.Sa plecam in cautare de informatii...poate si o vizita prin targ.Nu cred ca e imposibil
                          Last edited by viorelu; 16 February 2010, 09:37.

                          Comment


                          • Am mai gasit ceva info.....rectific sa nu dezinformez
                            Nu procura se face din 3 in 3 luni ci intrarea/iesirea din tara pentru a nu depasi cele 90 de zile prevazute de lege, pentru circulatia cu autovehicule neinmatriculate in Romania!


                            @viorelu poate nu vrea logan..eu ii dau ceva info cu inmatricularea pe bulgaria ca e cam dubioasa...mereu mi s-a parut dubioasa
                            fara linkuri externe in semnatura

                            Comment


                            • vinde un vecin un logan din 2006 pe la vreo 16000lei, daca vreti ma interesez de detalii

                              Comment


                              • Baieti va multumesc pentru sfaturi,am renutat la alfa pt cu ma covingea cu nimic.
                                Asa ca o scot pe punto la vanzare,si poate ma incadrez la un logan.
                                E cel mai sigiur sa imi iau masina imatriculata
                                My BMW is fantastic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google