Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cristiancorbu View Post
    loganu tau e tare......nu stiu ce naiba i-ai facut dar ,,mananca asfaltul..." am avut 1.4-loganel... si stiu ce zic,tare mai trageam de el! poate ne povestesti si noua odata la ce doctor l-ai dus,,,si tot respectul ca ne-ai batut....oricum cand vom mai ,,creste....." in sensul de experienta....poate ne acorzi revansa.... noi incepem sa ne pregatim: pasul 1-ne trebuie profesor[ce zici bzn-ule?...te bagi?]. pasul 2-fonduri.....e criza....cam greu, dar vin sarbatorile si facem trupa de colind,plugusor,sorcova,etc...strangem noi de ceva benzina...pasul 3-.................da ce sa mai! pana parcurgem noi toti pasii, cred ca rupem ambreajele....bafta si respect tuturor!

    nu e decat remapata...atat...si DOC de pe forum de aici a umblat la ea...probabil ca nu am invatat-o puturoasa...ii dau "carje" la greu si multumesc!!


    @bzn'ule tine un loc si pentru mine...si eu particip

    Comment


    • baieti mai facem duminica ceva??dam perverse ca pe crang??

      Comment


      • vreau sa ma julesti

        Comment


        • pai hai sa vorbim sa mergem mai multi sa ne julim toti vreau si eu un 1.6 sa vad cat imi iau...nici pe mihaitza nu il refuz chiar daca e resoftata acum...ma dau din placere

          Comment


          • poate le juliti la greu prin cele cranguri..de pe marginea drumului..)).. ziua buna. vreau doar sa va anunt ca nu mai ajung duminica asta..si probabil ca nici cealalta. am suferit o entorsa destul de urata..si am piciorul in ghips..abia pe 19 sa speram ca scap de el..insa si asa..e cam greu de preconizat care o sa fie prognoza"..!! oricum.. spor la..cele intreceri" sportive..si da.. ca tot venii vorba..bine ca am scapat inca un an..!!! sa speram? de ordonanta aia idioata..!!! oricum mai e ceva pana da o ninsoare..insa sa speram ca totusi nu o sa fie macelul de anul trecut. numai bine..si ne auzim. bafta.!!
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • Intalnire Logan Club Ploiesti in data de 14.11.2010 ora 17.00 la Sala Sporturilor ! Cred ca facem rost de niste cafea calda ca sa ne mai incalzim ..

              Comment


              • ceai cald cafea nu
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • ia ziceti baieti..mergem sa ne julim? ca sa stiu cum vin cu masina

                  Comment


                  • eu unu nu vin, nu are rost sa ma chinui sa pun rotile si cu rotile de iarna ma JIULESTE toata lumea))...cred ca o sa vin spectator.

                    Comment


                    • Si eu tot roti de iarna am .. iar pe uscat nu prea am aderenta ..

                      Comment


                      • si pe mine m'ar tenta o juleala si daca va ajuta cu ceva am pus si eu roti de iarna saptamana asta.

                        Comment


                        • si eu am tot roti de iarna

                          Comment


                          • e pai vedeticam tot pacolo toti,roti de iarna majoritatea avand pe 195/65/R15 nu?vorbim la sala cand ne vedem

                            Comment


                            • ne distram un pic

                              Comment


                              • Eu am 175/60 R13 de iarna, cu jante de tabla....sunt prea mici si prea inguste ca sa ma dau cu ele....decat sa plec aiurea si sa mai si consum benzina de pomana si mai lesin si masina mai bine astept pana la primavara cand o sa traga in parametri ei cu jantele de aliaj si cu gumele de vara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google