Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pana in prezent cati vom fi de fapt la intrunirea de duminica???
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • eu nu pot ajunge plec in moldova
      Its just a car ...

      Comment


      • sper sa vin....daca doamne fereste nu se intampla ceva

        Comment


        • Asi veni si eu, dar am o mica problema. La sfarsitul saptamini eu sunt in consemn (de vineri dupa masa pana luni dimineata). Asta inseamna ca nu prea pot iesi din oras si ori cand poate sa suna telefonul si trebuie sa ma duc la lucru in celmai scurt timp posibil. Deacea locatia se poate schimba? Sa fie ex. la platou sau la Praktier. Ori ce locatie dar sa fie in oras.

          Comment


          • se poate schimba de ce nu
            Its just a car ...

            Comment


            • Kovy mai nene nu am mai auzit de mult vreo veste de la tine.poate facem cum am facut data trecuta,care mergem ne intalnim in parcare la Terra iar de acolo mergem pe platou.:P.
              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

              Comment


              • Atunci va astep pe platou. la 19:00 veti fi acolo? mai repede, mai tarziu?

                Comment


                • la 18:00 la platou ? ;;)
                  Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                  Comment


                  • cred ca amanam intalnirea asta...?nu are rost sa o facem pt cativa...don pedro nu vine,radu nu vine...eu posibil sa nu vin ca ma duc sa cumpar o masina pt cineva...hai sa o lasam pe altadata...
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • perfect
                      Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                      Comment


                      • Florin ca bine zici.si eu nu mai pot veni ca plec la Bazna cu maicamea si soramea.pe altadata ar fi cel mai bine ca sa fim cat mai multi.
                        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                        Comment


                        • Na bine. Asta e. Vroiam sa vin cu Loganul de firma un MCV cu 85 CP dar asa numai am unde sa ma duc. poate data viitoare daca tot prind asa, sa fiu in consemn.

                          Comment


                          • hai baieti nu fiti tristi,va urma o intrunire dar atunci cand putem sa venim mai multi ca sa fie fain tare.asa ca fruntea sus si fiti optimisti;)
                            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                            Comment


                            • de data asta bine ca a-ti amanat-o ca si eu am fost plecat,la Dragos am povestit ce si cum.duminica seara am ajuns acasa la 23 fara un sfert
                              am fost pana la Sibiu dupa cineva ; m-am intalnit in trafic cu unul din membrii Logan Club (cred) ca avea sticker parca B 41 Six sau ceva de genul avea nr de inmatriculare,un logan visiniu.
                              Promit ca la urmatoare intalnire eu o sa fiu primul !

                              Comment


                              • asa sa faci nu ca ultima data Kopatz cand tu si Don Pedro ati venit dupa o ora iar noi cei care am fost acolo v-am asteptat.ast cu nerabdare urmatoarea intrunire care nu s-a stabilit)
                                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google