Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Cristi_Xp: duminica este tuning days la Oradea si unii vor sa mearga acolo, asa ca din cauza asta intalnirea de sapt asta ar fi mai bine de pus sambata (adica azi). Daca tot ramai in Timisoara, hai astazi la ora 18:00 la Iveco.
    sigpic

    Comment


    • o sa vin,dar sper sa apuc sa anunt si pe restul
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • In primul rand vreau sa va multumesc celor care ati venit si nu m-ati lasat sa merg singur ) .
        In al doilea rand vreau sa-mi cer scuze ca nu v-am mai salutat la plecare, dar stiti si voi care erau conditiile care ne-au obligat sa plecam mai devreme;)
        In al treilea rand - o sa urmeze pozele si filmuletele
        sigpic

        Comment


        • in al 4-lea rand...se pare ca tre sa vin cu masina mea...ca altfel risc sa raman p jos :P

          ..o fost super beton intalnirea..salutari la toata gasca....si..data viitoare la mai mare!
          Last edited by Cristi_Xp; 16 June 2007, 22:18.
          http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

          Comment


          • bah Ova....am uitat de tine..abia dup-aia mi-am amintit,si nu aveam nr tau sa te sun...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Cand am plecat toti l-am vazut acolo in capat, da s-a dus cineva dupa el pana la urma ). Oricum a fost super misto, dar cred ca trebuie sa ne gasim alt loc... nu mai suntem bineveniti acolo. Cand eram la casuta aia unde erau paznicii ne-a spus unu' ca le-o comentat politistii...

              Comment


              • n-au ce sa faca politaii..merem cu o sticla la nenea paznicii si se rezolva!:P
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Pozele . Am fost ceva lume si azi
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • daca ai copii nu poti tot timpul sa scapi de acasa
                    eu astazi nu am ajuns
                    altii nu ati mai facut poze doar bigman???
                    Last edited by virtualmansorin; 16 June 2007, 23:56.
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • Filmele. De data asta l-am batut pe Cristi da nu cred ca vrea sa recunoasca







                      Last edited by Cristi_Xp; 17 June 2007, 00:12.
                      sigpic

                      Comment


                      • ma faceti sami para rau ca nu am venit
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • dap...m-ai facut odata..tre sa recunosc
                          2-1 pt mine
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • ar mai trebui sa vina cineva cu 16 v sau bigman dane si noua o tura cu 16 v ca nui prea mare diferenta intre 16 v stoc si 8 v cipuit
                            poate facem una in trei dinnou eu cu tine si cu cristi
                            dupa ce fac revizia de 60000 ca numi merg acum parca bujiile(motoru nu merge rotund)
                            oricum nici cristi nici bigman nu va agitati f tare astea ne sunt masinile de banii astia
                            Last edited by virtualmansorin; 17 June 2007, 00:32.
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • Eu am vrut sa fac liniuta cu Cristi (eu cu a lui si el cu a mea) dar nu mai aveam benzina )
                              sigpic

                              Comment


                              • pleci la razboi fara munitie?
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google