Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saptamana viitoare promit sa vin si eu
    CT-42-SMC doar un logan mai galagios

    Comment


    • Alex ,nu mai cristi nu a fost in stare so pape pe toata

      SirNenea te aspteptam la intalniri dar daca mai intarzi mult nu garantam ca vei primi si prajitura

      sigpic

      Comment


      • Miercuri a fost pentru mine o intalnire scurta, dar benefica. Ne vedem duminica.
        sigpic

        Comment


        • Pai nu prea stiu daca am cum sa vin weekendul asta ca normal duminica trebuie sa duc masina la vopsit
          daca o fi sa o duc luni dimineata vin dar nu promit 100% dar pentru saptamana viitoare prezent 100%
          CT-42-SMC doar un logan mai galagios

          Comment


          • Originally posted by SoNyKeL View Post
            Alex ,nu mai cristi nu a fost in stare so pape pe toata :
            pai daca nu ii place prajitura de cacao oricum a fost cat de cat bunicica

            drive with speed than you die fast

            Comment


            • Salutare: ) tocmai am venit de la mare mamaia cta vadu bla bla navodari
              in navodari am vazut marti un logan albastru egee sau marin cu eleron mare pe spate dar nam apucat sal prind avea stikeru cu logan club
              sigpic

              Comment


              • Eu eram . Dar nu te-am vazut. Sorry. Eu am vazut ieri un MCV-eu ,albastru mineral ,cred, la semafor la vapor.Se ducea spre Ovidiu. N-am apucat sa-i vad nr-ul dar era stickerit.
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment


                • [QUOTE=alexNeagu;157814]pai daca nu ii place prajitura de cacao oricum a fost cat de cat bunicica

                  QUOTE]

                  Buna prajitura dar era imensa pentru mine
                  For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                  Comment


                  • h3h3..Eu vad tot timpul logan-uri pe strada:Pin alta ordine de idei salut toti membrii noi ai clubului si imi cer scuze pentru scurtele apariti la intalniri si rarele posturi pe forum dar nu imi permite timpul mai mult.Sa imi spui daca trebuie sa iti mai dau ceva pentru nota de scoica sonyk

                    Comment


                    • Zbuf nu trebuie sa mai dai nimic am zis si aseara cand ne-am vazut sau alta seara doar am subliniat faptu ca a fost exagerat pretul pentru niste oase...

                      sigpic

                      Comment


                      • Maine la 6 intalnirea ? ma primitzi ?
                        1.6 MPI CRAZY DRIVER

                        Comment


                        • Te primim dar sa fii cuminte...

                          sigpic

                          Comment


                          • Exista o conditie ... O stii u :P
                            1.6 MPI CRAZY DRIVER

                            Comment


                            • Azi la 18 ca de obicei sus la parcul elevilor

                              sigpic

                              Comment


                              • Ce multi am mai fost si astazi se pare ca la 2 saptamani ar fi cel mai ok intalnirea,oricum chiar si asa sunt uni care nu au mai venit si cu lunile...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google