Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok SoNyKeL am sa incerc este un obicei vechi de care incerc sa scap,promit sa nu mia fac greseli
    aporopo am vazut atatia in club si doar 5 masini.....Resturile sunt de umplutura...Se fac ca uita,ar trebui sa fie mai seriosi

    Comment


    • Tati tati... Uite submarinu... Nu copile , e mcvu lu pufy

      sigpic

      Comment


      • Superi tari pozele frate)) caterinca maxima :p tot asa

        Comment


        • Unde e caterinca???
          sigpic

          Comment


          • hai facem o intalnire si miercurea )
            Logan 1.6MP

            Comment


            • Nu am reusit sa ajung... Si imi cer scuze... Dar am avut un motiv intemeiat !
              Am facut buf cu motorul asta e... Acum Jade e la vopsit , am trimis si toba la un baiat sa mi'o modifice (avion cu reactie o sa fie) astept sa o fac ca noua ! Loganelul e bine... Sanatos !
              bafta multa si inca odata scuze !

              Comment


              • Eu s-ar putea sa lipsesc iar motivat ptr ca taicamiu a fost internat la cardiologie... La luat azi SMURD-ul...

                sigpic

                Comment


                • Ce`ai facut ? Ce ai patzit ?
                  Logan 1.6MP

                  Comment


                  • Pufy ai uitat-o pe Monica care a fost si ea prezenta(masina o detinem impreuna asa ca jumatate e a ei) asa ca te rog de acum cand vine si ea la intalnire sa o treci si pe ea prezenta

                    Comment


                    • bile negre pt pigoo
                      Last edited by SoNyKeL; 9 December 2008, 09:21.

                      Comment


                      • Ce mai face lumea pe aici? Am lipsit ceva de pe forum (nu am mai primit mailuri de la Logan Club cu ce s-a mai postat si fiind foarte ocupat am si uitat). Sper ca de acu sa primesc raspuns la topicurile pe care scriu si cred ca o sa revin la intalniri

                        Comment


                        • Speram sa revi la intalniri :P
                          Logan 1.6MP

                          Comment


                          • Cam putina lume in constanta la intalniri, dar se pare ca se distreaza lumea acolo . Tot asa baietii. Salutari din bucuresti pentru toti loganisti !!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Originally posted by ct-07-apv View Post
                              Ce mai face lumea pe aici? Am lipsit ceva de pe forum (nu am mai primit mailuri de la Logan Club cu ce s-a mai postat si fiind foarte ocupat am si uitat). Sper ca de acu sa primesc raspuns la topicurile pe care scriu si cred ca o sa revin la intalniri
                              ce naiba ma mihai . Chiar asa ... Doar esti din constanta pai nu ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Bai alexe ti-a suflat vreunu sub nas...
                                Nu pricepi ca nu se fac intalniri Logan Club miercuri seara.
                                Intalnirile Logan Club se fac duminica la aqua la ora 16:00 atat.
                                Daca vrei sa ne vedem miercurea vorbim pe mess sau aici la discutii generale...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google