Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super intalnirea de azi ! Eu zic sa nu ne mai amestecam cu nimeni, sa fim doar noi, si imi pare rau ca nu am putut sa ajung la suc !!!!!!

    Comment


    • CT-76-FIE corect.

      Comment


      • Misto intalnire azi, ma bucur ca am reusit sa ajung si eu;)
        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

        Comment


        • Originally posted by SoNyKeL View Post
          nu e obligatoriu dar e bine eu dau 10smsuri voi 1... in fine
          Eu mai sunt si in alt club si primesc la fel sms sa ma prezint la intalnire si nu zice nimic de confirmare,pur si simplu te anunta...citesti sms-ul si vii daca vrei daca nu ...numai vii.
          Oricum e de admirat chestia cu anuntarea intalnirii prin sms,si sper sa fie permanent de acum in colo.

          Comment


          • Frumos astazi, ne am strans multi.Sper ca si la urmatoarele intalniri sa fim la fel de multi.Numai bine pana duminica viitoare.Pozele imi pare rau dar nu am reusit sa le postez, am sa mai incerc

            Comment


            • Originally posted by SUPERCAR View Post
              CT-76-FIE corect.
              Subscriu.
              Poate facem o plimbarica in "gasca" ca cea de ieri, de dupa cafeluta. Am fost vreo 5 6 oameni+masinile din dotare sa vedem mare, romantic nu?
              sigpic

              Comment


              • al dracu de romantic... ne-a inghatat ``cenzuratul`` in noi pe malu marii....


                PS. nu-s treaz la ora asta , m-a taiat un shushu si am zis sa intru sa vad ce mai e pe forum

                sigpic

                Comment


                • E bine totusi sa ne strangem la un loc si cu celelalte cluburi. I-am cunoscut si eu pe baietii din Club Seat si Opel si mi s-au parut ok. Chiar mi-a placut intalnirea de ieri . Sa auzim numai de bine si sa aveti grija de voi !

                  p.s. Data viitoare vreau si eu o plimbare dintr-asta romantica
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • A fost super intalnirea de duminica.
                    Multi nene.
                    Se vede ca exista pasiune in Constanta pentru automobile.
                    Daca nu gresesc am fost: DACIA, SEAT, PEUGEOT, OPEL si BMW.
                    Cred ca devine neincapatoarea parcarea Aqua Magic. Sa nu mai vorbim ca nu avem nici o terasa sau cafenea care sa ne primeasca pe toti.
                    Eu zic ca este bine sa o punem si de un fotbal si ca tot ne-am cunoscut sa incepem sa facem vorbele sa organizam de altele.
                    Mihai APV stie. (multumesc si pe aceasta cale pentru pleoape)
                    Last edited by florin75david; 23 February 2009, 10:02.
                    LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                    CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                    Comment


                    • A fost o intalnire frumoasa. Mie mi-a placut ca am stat o perioada si cu celelalte cluburi. Este o cale buna sa cunosti oameni care au aceeasi pasiune cu a ta, chiar daca sunt cu alte masini nu neaparat aceeasi marca cu a noastra, unii sunt tot oameni (poate exista si exceptii de aceea am zis unii). Oricum este bine ca incepem sa ne strangem multi. La inceputul anului am zis ca o sa vin si eu mai des sa mai las munca deoparte si incerc sa ma tin de cuvant.
                      Sper ca saptamana viitoare sa fie mai cald paote facem un fotbal vorba lu florin (vreau poze cu pleoapele si cu restul din parcarea din fata de la aqua cei din seat club opel peugeot cand eram cu totii)

                      Comment


                      • Si eu astept pe fotograful nostru sa pun apozele si o sa le atasam si aici.
                        Mihai lasa-mi un mail sa iti treimit poze cu pleoapele. ;)
                        LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                        CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                        Comment


                        • ce de lume....salutari la toata lumea....sper sa vin si eu saptamana viitoare ca nu mai sunt de serviciu....dar cine stie ce se mai iveste si nu vreau sa vb aiurea....ma bucur ca v-ati distrat.....numai bine....
                          JUST ME.....30-rdd......

                          Comment


                          • Mai baieti , poate ar trebuii sa-mi cer scuze fata de voi ca nu ar fi trebuit sa ne fi intalnit cu alte cluburi, dar m-am gandit ca este o ocazie excelenta sa ne facem cunoscuti si mai ales prieteni noi. Acum , dupa cum am observat este o opinie generala, nu se doreste "astfel de legaturi", si tin sa cred ca va este rusine cumva cu masinile pe care le aveti. Chestie care daca eu o gresesc , imi cer iara scuze fata de voi. Din partea mea este pentru prima si ultima oara cand mai incerc sa organizez ceva , sau mai bine zis cand ma mai implic in ceva. Eu oricum nu sunt prezent printre voi , si lipsesc destul de mult , asa ca...... mai bine stau in banca mea, ca mai mult va incurc.
                            Dar va zic , ca mor de ciuda cand suntem priviti " ca un fel de ciudati" , pe nedrept , si nu stim sa ne impunem.
                            Cu stima, FLO.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • Salut RDD-ule . De cand nu te-am mai vazut , de o caruta de timp. Sa aveti parte toata lumea de o saptamana cat mai frumoasa. Sa auzim numai de bine

                              p.s. Da, suna bine cu fotbalu dar nu oricum ci cu masinile ). Trebuie sa gasim un balon mare
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • FLORYN dar de ce te-ai suparat asa, eu am apreciat initiativa (si chiar imi pare rau ca nu am putut venii) si nu sunt singurul, sunt 1-2 persoane mai conservatoare care nu sunt deschise la ceva nou, dar minoritatea se supune majoritatii si mai ales ca organizatorul intilnirilor loganclub chiar te-a sprijinit.Aceasta situatie am intilnit-o si eu cind eram organizator pe celalalt forum, cind m-am lovit de refuzul unor membrii care nu sunt dispusi la nou si totodata sa fim mai sociabili si mai flexibili in vederea intilnirilor comune dar nu mai dezgrop mortii, ca iar ma enervez...
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google