Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine "drage" inapoi ma Costele??? Ia spune-l sa-i rupem spoilerele!!!

    Comment


    • Originally posted by costelHD View Post
      Ai mare dreptate Daniele 67 la sfarsit de tot,dar uni trag inapoi?
      Scuze , se stiu ei care sunt
      sigpic

      Comment


      • Costea, numai tampenii vorbesti....ce draq nu ai inteles ca unii mai au si copii mai mici, plus alte rahaturi, bla, bla, bla...nu exemplific aici probleme personale, d'ale romanului, fiecare le stie p'ale lui.... bla, bla, bla...greu rau!
        E grele "romanesa"...sa moara Veta...NU SE POATE !
        P.S. Daca se putea ceva, eram primul ca de obicei...dar, asta-i Romanica lui Bleizer, ca sa glumim nitel, sa imi treaca pasarelele !
        Plus care draq mai sunt p' acilea eu, tu, Grigore, ......mmmmm si cam....in fine ! ...nu vreau sa supar pe nimeni..asta e !
        Atat bati cu apropouri, zi-le domnul Geo, zi-le frate....zii ce ai de zis !
        Daniel nu poate ca e la pensie obligata, somaj....alalalt de la Brad, e in asteptare ca-l da afara, alalalt de la Brad copilul nu mai zice nimik, ala de la Brad, Narcis, e somer la facultate e dupa gagici, ala de la Hunedoara care tot iti bea vinul, nu vine ca e cald, alalalt de la telefoane de la Hunedoara ti-e rusine sa zici ceva....mai zic...Marton e bolnav, io bolnav cu capul...ala cu halat alb e la Timisoara, doctoru de animale, are purici...ce tot o bati in cap...am zis io in locul tau....da-i 4 beri pentru asta !

        M U L T U M I T !!!!!...PUNCT !!!!

        Daca am uitat ceva, pe cineva...scuzeeee !!!
        P.S. Treaba asta e pentru cei din L.C.Deva, Nu pentru cei din exteriorul Clubului, bagatori....Costel, daca comentezi ceva, jur ca te......aloha !!!

        Deci nu va drageti inapoi !!!
        Last edited by kenjiro_sanga; 5 September 2011, 07:28. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Nimeni, nimic ???
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Il lasa-si pe domn" sef Costel fara cuvinte!! I-ai taiat curentul...ce sa mai zica bietul de el!!!

            Comment


            • Pai, tot apropouri...zi-le d-nul Geoooo !
              Ne ascundem dupa degete....din partea mea cine vrea sa se intalneasca sa plece undeva, e liber domnule, nu tin partea nimanui, maine sa va adunati sa plecati pe Transalpina, ma bucur daca puteti !!! sincer....cand o sa pot, o sa merg si io...asta e !
              Face-ti lista si mergeti !
              P.S. Cine se supara, sa fie sanatos !
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Originally posted by Daniel 67 View Post
                Il lasa-si pe domn" sef Costel fara cuvinte!! I-ai taiat curentul...ce sa mai zica bietul de el!!!
                Multumesc Daniele,deja am ramas fara cuvinte
                sigpic

                Comment


                • costelHD
                  Organizator de Intalniri

                  NCDHD
                  Co-Organizator de Intalniri
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • felicitari Costea pentru noua functie,iar tre sa dai de baut

                    Comment


                    • Multumesc ,ai un citric luna viitoare de la mine
                      sigpic

                      Comment


                      • Duminica am fo' la Tebea....politica, circ, oameni ai locului dar craiul muntilor, Avram Iancu nu a inviat, deoarece e scarbit de toate....
                        Oricum....am mai schimbat cateva vorbe cu oameni din Tebea, oameni de omenie !
                        Dar io cred ca toti adeptii politicii, mai bine se deghizau in clovni....cum e cel din foto...lumea e scarbita de ei, dar nu refuza nici mancarea, alcoolul si alte micnciuni din partea lor....pacat !
                        P.S. Mult soare.....
                        Attached Files
                        Last edited by kenjiro_sanga; 13 September 2011, 08:59.
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Aaaaaaa, am uitat niste fotografii cu bunatati din partea locului...
                          Burtosule iti plac ???
                          Attached Files
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Ori se da "delete" pentru tot ceea ce nu are legatura cu acest thread...ori se lasa tot!!! Sau ce??? Nu am voie sa huidui SEFU"???? Huuuuuuuuuuuuuuuuooooooooo!!! Huuuuuuuuuuuuuuuuuuooooo!!!!

                            Comment


                            • La Varza Daniele poti sa zici ori ce.Aici este Thread...ptr. Intilniri.
                              Hai sa lasam discutile.Ce ziceti sunteti de acord Duminica 18 09 2011 o iesire la un citric,locatia de intilnire la Deva in parcare la Real
                              sigpic

                              Comment


                              • Chiar???? Aici chiar e thread-ul cu intilniri??? Nu se poate!!! Musai ca nu mai scriu nimic pe aici... ca sa nu mai incurc borcanele...ahhhh...pardon thread-urile!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google