Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Sa traiasca arbitrii care elimina jucatori si dau penalty-uri. Sa vedem cat mai merge.
    Vrei sa insinuezi cum ca nu ar fi fost penalty??? Sau nu mai inteleg eu?
    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

    Comment


    • Pacat ca nu ia dat-o mai bine in mufarina lui Niculae.

      Oricum, mai sperati si voi un pic la campionat dupa meciul asta de cacao.

      La urmatorul meci cat va fi biletul, ca sa umpleti mai multe locuri, 2 lei?


      Vrei sa insinuezi cum ca nu ar fi fost penalty??? Sau nu mai inteleg eu?
      Mi s-a parut ca a fost, dar in spiritul furturilor lui Dinamo, era bine sa nu se acorde. Stiu o groaza de penaltyuri mai clare neacordate, IMPOTRIVA lui Dinamo.

      Comment


      • E stelist....deci invidios, pot spune frustrat datorita faptului ca Dinamo conduce clasamentul de o maniere categorica (stiu eu ca spunea mai acum 1 an....cand Dinamo si steaua erau pe locurile 5-6 ca e fericit ca nici Dinamo nu joaca mai bine, ca nu ar fi rezistat psihic ).

        Eu am o problema, STADIONUL ALA ESTE NEINCAPATOR PENTRU DINAMOVISTI. O sa vedeti...

        Comment


        • Eu am o problema, STADIONUL ALA ESTE NEINCAPATOR PENTRU DINAMOVISTI. O sa vedeti...

          Pai la banii aia au venit si oamenii strazii care se adaposteau prin gara, ca era mai bine pe stadion, la gramada.

          Comment


          • Da, sigur....in special la tribune, ce-i pentru un stelist din gara de nord 70 de lei, o nimica toata!

            Comment


            • Dinamo a fost superioara, dar am vazut o echipa a gazului, care a jucat oribil, practic nu am mai vazut-o niciodata sa joace asa slab. Aparare inexistenta, atac penibil, lui Brata i era frica sa nu cumva sa o bage in poarta. Sa fim realisti, dinamo castiga partida si daca nu era penalty ala, dar nu a aratat mare lucru, au jucat cam singuri pe teren
              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

              Comment


              • Obisnuieste-te, cu chestia asta vei trai de acum, indiferent de adversar. VOM JUCA CA SI CUM AM FI SINGURI PE GAZON! FACEM LEGEA!

                Comment


                • Eu am o problema, STADIONUL ALA ESTE NEINCAPATOR PENTRU DINAMOVISTI. O sa vedeti...
                  Care ? STADION ARENA?

                  Dinamo conduce clasamentul de o maniere categorica

                  Elore CFR!
                  Last edited by mr.K; 4 March 2012, 12:20.

                  Comment


                  • Mall Arena.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Originally posted by dani p View Post
                      Dinamo a fost superioara, dar am vazut o echipa a gazului, care a jucat oribil, practic nu am mai vazut-o niciodata sa joace asa slab. Aparare inexistenta, atac penibil, lui Brata i era frica sa nu cumva sa o bage in poarta. Sa fim realisti, dinamo castiga partida si daca nu era penalty ala, dar nu a aratat mare lucru, au jucat cam singuri pe teren
                      Blatisti! )))
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Iti dau un sfat....nu te arata pe aici anul asta incepand de acum.

                        Comment


                        • Dispari bai blatistule bai!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Le mai dau maxim 2 etape cainilor sa pice de pe primul loc.
                            Ca vad ca se cred Real, cu vreo 10 puncte distanta fata de locul 2, nu un amarat de punct.

                            Gazul nu vrea performanta, ca ar trebui sa suplimenteze investitiile in echipa pentru a face fata in Europa. Se multumesc sa fie intre primii 10, de aia VAND MECIURI.
                            Last edited by mr.K; 4 March 2012, 12:25.

                            Comment


                            • Pai voi ati facut legea si pana acum...legea nescrisa a butoanelor lui Borcea autostivuitorul.
                              diferenta de la fruntea clasamentului este atat de mica incat sunt sanse mari ca pana de Paste sa se apuce "cateii" sa face ce stiu ei mai bine...sa se miroase in partile dorsale unii pe altii . In final Dinamo va face performanta cu care am fost obisnuiti in ultimii ani...un tur de campionat bun si un retur la adevarata valoare cu o clasificare miraculoasa pe pozitiile 5-8. Sper ca Steaua va termina peste Dinamo. Campionatul va fi greu sa-l castige dar sa termine in fata lui Dinamo nu e un obiectiv greu de realizat.
                              Si un cadou pentru toti microbistii.
                              Last edited by Mr.Sebi; 4 March 2012, 12:29.
                              My ride

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                Le mai dau maxim 2 etape cainilor sa pice de pe primul loc.
                                Ca vad ca se cred Real, cu vreo 10 puncte distanta fata de locul 2, nu un amarat de punct.

                                Gazul nu vrea performanta, ca ar trebui sa suplimenteze investitiile in echipa pentru a face fata in Europa. Se multumesc sa fie intre primii 10, de aia VAND MECIURI.
                                Vor ceda cu siguranta. Iti dai seama ca la fiecare meci ei cad pe locul 2, se va intampla fara doar si poate.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google