Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • revin cu intrebarea de la inceputul campionatului.....ce cauta fratii costea la steaua?????

    4 min de fotbal
    90 de minute de spectacol in tribune
    Last edited by DISSSEL; 30 April 2012, 02:10. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Originally posted by DISSSEL View Post
      ...ce cauta fratii costea la steaua?????
      O cauta pe Elodia... cica ar fi ingropata in Ghencea...aia ar trebui sa se duca acolo unde a intarcat Mutu iapa,,mortii lui de ratangiu,,,s-a speriat de minge frate cand s-a vazut in fata portii liber cu portaru. Bine ca s-a terminat egal totusi!

      Comment


      • Asa zic si eu.....bine ca s-a terminat egal.

        Comment


        • Tie ar trebui sa iti convina cel mai bine scorul asta !! Daca batea rapidu sau Steaua erau. langa voi la puncte

          Comment


          • Rapid e la acelasi numar de puncte si cu acest egal. Am vrut X si daca nu se putea asa sa bata Rapid.

            Comment


            • Slab jocul de aseara. Slab!

              Culmea, nu-mi ramane decat sa sper intr-un rezultat bun intre Dinamo si CFR. Cred ca imi convine sa bata pechinezii. Pisici!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Hahahaha....pai e nasol ma! Peste noi vine U CLUJ NAPOCA miercuri...cu astia nu castigam....iar in weekend, tot in Teatrul Viselor, vine CFR! :| Daca scoatem 6 puncte..... CAMPIONI suntem. Problema e ca daca batem U si facem egal cu CFR....e un Rapid, un Vaslui la panda...pana la urma tot ungurii vor lua titlul.

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Daca scoatem 6 puncte.....
                  Mah,,Pch numai vrea sa i se zica PCH7PCT,,ci vrea sa i se zica mai nou PCH6PCT

                  Ps..iar a visat ca mama Omida rezultatele in urmatoarele 2 etape si tare mie ca da pe langa ele,,,asa cum a dat si cu Brasovu))))))))))

                  Comment


                  • 72-0 le dam tuturor pana la final. )))

                    Comment


                    • Mah,,,dar cum e sa te duci la Brasov si sa te intorci cu mana goala si umilit ca echipa favorita a mancat bataie? Cred ca si acolo strigai ca dinamo bate Brasov cu 72 la ZERO

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Hahahaha....pai e nasol ma! Peste noi vine U CLUJ NAPOCA miercuri...cu astia nu castigam....iar in weekend, tot in Teatrul Viselor, vine CFR! :| Daca scoatem 6 puncte..... CAMPIONI suntem. Problema e ca daca batem U si facem egal cu CFR....e un Rapid, un Vaslui la panda...pana la urma tot ungurii vor lua titlul.
                        Din punctul meu de vedere cele mai mari sanse pare sa le aiba Vaslui! Dealtfel sunt si preferatii mei in lupta asta!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Din pacate eu nu cred ca se va castiga campionatul pe teren...nu stiu de ce, dar asta e parerea mea.

                          Comment


                          • Mama, am fost varza in pronosticuri, etapa asta!



                            Vedeti ca azi trebuie sa postam altele, incepe etapa maine.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • La brutarie.....mai bine!

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Din pacate eu nu cred ca se va castiga campionatul pe teren...nu stiu de ce, dar asta e parerea mea.
                                Asa e din pacate,,voi trebuie sa GHICITI BLATU, adica ...hai cu BLATU ,nu e BLATU! Sunt bani foarte multi bagati la pariuri ca astia din cupele Europene nu castiga nimic pt ca nu au valoare si atunci le ramane varinta BLATULUI.

                                Asa tara,,asa fotbalisti...RUSINE ca la final ne facem cu totiii de ras cu alte echipe NO NAME din Europa.

                                Cel mai trist este faptul ca echipele mari din Europa tremurau cand auzeau de Steaua,dinamo,Rapid, Craiova si de multe ori ii casapeam pe oriunde ii prindeam. Acum am ajuns noi sa tremuram de frica lor si mai ales tremuram sa nu luam multe goluri si mai tremuram sa nu ne bata vreo echipa de pescari ca la fasole.
                                Last edited by Ivan Marian; 30 April 2012, 10:53.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google