Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ca o sa fim putini asa in familie
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • ECUSOANEEE!

      (pt cei care nu ma stiu de pe celelalte thread-uri cu intalniri, eu sunt aia care zice mereu de ecusoane si nu e bagata in seama de nimeni!! )

      LE: Io-s aia in ticou rosu cu LoganClub. N-aveti cum sa ma ratati


      [Dati-mi si mie un warn sau ceva, ca nu mai tac, dupa cum vedeti!]

      :LE: Merge super treaba pe forumul asta! Trebuie doar sa ceri, si vei primi!!! Multumiri lui KeanuRev pentru warn! Nu-mi da cineva si-un Mustang? Ca KeanuRev si-a facut datoria, nu pot sa-i cer iar lui...
      Last edited by ReBe; 4 May 2009, 22:17. Reason: Automerged Doublepost
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment



      • keanu mi-a luat-o inainte ... poate cu alta ocazie (cel putin pentru dvd-ul ala atat de promis de catre cineva).
        stie cineva cum va fi vremea in weekendul ala ?
        Last edited by bubu_vasile; 4 May 2009, 22:24. Reason: Automerged Doublepost
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • bubu, hai la felix si rezolvam problema. Nu te-am uitat si am inteles aluzia ;)
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Mult soare cat se poate) sa speram..
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Da' totusi mai, nu puteai sa pui si tu un motiv mai de om serios? Ca de exemplu... "ai gura prea mare"... "ai depasit numarul maxim de crime comise"... "nu se asorteaza avatarul"... Ai pus si tu "off-topic"... cat de original... NOT!
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • hahaha ... rebe, pentru gestul asta tu ar trebui sa ii dai la keanu o bere (ca ti-a ascultat rugamintile) iar keanu sa iti dea tie un citro sa il ierti ca nu a gasit o motivatie mai buna
                ai ratat "la mustata" 2 warn-uri pentru acelasi post pentru ca si eu eram in curs de "editare" a dorintei tale ...
                ca nu am mai dat nimic la nimeni de mult timp
                glumeam, dar adevarul e ca nu mai am rabdare... de abia astept weekendul urmator.
                sper doar sa fie vreme buna si sa nu se intample lucruri neprevazute.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Am facut un Update la lista de cazare.. pentru doritori mai este o camera cu pat matrimonial disponibila. Si probabil ca va fi pana saptamana viitoare pe luni sau marti.. deoarece trebuie sa sun sa ii zic exact cate locuri ne trebuie in caz.. ca apare ceva sa nu trebuiasca sa ne retina camere degeaba.
                  Attached Files
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • preturi la termale pe la felix ? ca mas spala putina apa termala
                    sigpic

                    Comment


                    • In apollo cand am fost de vreo luna era 20 de lei/persoana toata ziua..
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Sa veniti mai baieti cu de toate...fiecare cu ce are....palinca, vin, daca vreti aduc si eu niste bere de Azuga de la mine din catunul copilariei .....abia astept sa o facem lata
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • La President este 25 lei toata ziua si parca au si sauna, iar bazinul. este mai liber. Si la baile 1Mai parca e 15 lei

                          Comment


                          • President ala unde ii ?
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • E la iesirea din felix catre Deva, am vb cu cineva care a fost acolo si a zis ca e super lejer, zicea si ceva de calarie.

                              Uite aici cateva date.
                              Last edited by vali007; 6 May 2009, 17:46.

                              Comment


                              • cum trec zilele men sa moara fapta. abia astept sa beu o palinca bunaaaaaaaa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google