Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • apropo de rompetrol a fost tare gheatza de azi

    Comment


    • haha bine bubu

      acuma mam uitat la avataru tau bubu si am vazut ORGANIZATOR INTILNIRI ai o grupa la gradi ? ii intrebi de mici tu ce masina vrei sa iti cumperi cind cresti mare si cei mici zic Logan si ii iei la intilniri etc.

      am mai vazut ca mai sunt citiva din tm pe forum dar care cred ca niciodata nu au venit la vreo intilnire si totusi continua sa ceara help ce oameni maaaa

      asa filmarea de ieri sa pus ? si vrem muzica de la paraziti pe fundal, si de azi la raliu ceva ? hai streulea sa nu te eutanasiem
      Last edited by Cristi_Xp; 2 March 2008, 20:58.
      sigpic

      Comment


      • hehehe ... boris, boris ... las' ca facem noi o intalnire comuna sa iti arat ce "copii" am in grupa de la Arad. Putini, dar toti unu si unu. Deja ne gandeam ca nu mai ne "incapem in piele" la locul de intalnire si ne trebuie unul mai mare.
        Chiar asa, ce faine ar fi niste "miscari" pe terenul de fotbal de la UTA. Macar la asa ceva sa fie folosit, ca de jucat fotbal pe el ... nu s-a mai jucat de vreo 20 de ani. asta de acuma e miuta.

        streulea: hai cu filmarea aia de la intalnire ca vreau sa vad si eu ... si daca ai filmat si la cursa vreau sa o vad si pe aia.
        PS ce vreme am prins pe drum ... dupa ortisoara erau 2 masini de politie + una ciudata (o duba cu ceva insemne RAR pe ea) ... i-am observat tarziu ca ploua cu galeata si am trecut cu 120 pe langa ei. nu s-au sesizat sau nu au avut chef din cauza vremii ...
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • iartal pe cristi;-)

          NU au vazut soferu ) de aia nu au oprit masina...credeau ca e un nou prototip de Logan ce merge singur hahaha bubu
          Last edited by crististreulea; 3 March 2008, 01:02.
          sigpic

          Comment


          • cristi hai tati' cu filmarea de la intalnire , si de azi de la raly
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • Vai vai eu am uitat de raliu.Macar un film sa vad.Regia va rog filmul!

              Comment


              • Surule neai lipsit te-ai tras pe fese nu ne mai iubesti ?
                sigpic

                Comment


                • Ce faci cu filmarea aia ? Iara pui beep ?
                  Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                  Comment


                  • Originally posted by Lucianitos View Post
                    Ce faci cu filmarea aia ? Iara pui beep ?
                    ce iarasi ati dat dedicati ?
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment


                    • Acum ma gandesc ca e normal sa puna beep-uri ... la ce muzica se auzea din masina lu' boris ... mai bine beep-uri
                      )
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • E mult de editat si montat efecte alea alea pt ce sa filmat la raliu; cu doua camere si poze (care nu i leam trimis inca ) etc.
                        aveti si voi rabdare un pic :P

                        Comment


                        • Hai cu lista pt sambata
                          1. Lucianitos
                          2. ???
                          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                          Comment


                          • Cred ca vei fi singuru pe lista restu venim neinvitati
                            sigpic

                            Comment


                            • Bun asa, deci ...... lista
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment


                              • Eu vin, dar asta se stie deja... pt ca n-am bani de paltinis! ...cine dracu' m-o fi pus sa-mi schimb rotile, filtrele si uleiul?
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google