Al Meu Logan B 48 VCK [Castigator campionat "Cel mai tare interior"-2008]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nota 20 imi place ....interiorul e belea
    sigpic

    Comment


    • #32
      Aici e problema unora:cum le spui ceva ce nu iti place la masina lor, cum gata iti sar in cap. Cromu ala da naspa si cu asta basta. Ca ai vazut tu pe alte masini asta e altceva, de obicei cromul e pe masini gen limuzina, nu pe logan.In fine sa trecem peste astea. Apropo de prelungire, daca te uitai mai bine la postul meu, prelungirea nu mai e de mult timp pe masina. Dar de geamurile verzi ce poti zice( ai 4 culori pe masina, din care verdele si albastru sunt culori ce nu se completeaza deloc)? Sa nu mai zic de evacuarea falsa in care iarna sta zapada netopita, sa fim seriosi!
      Last edited by stiancu; 20 May 2008, 08:25.

      Comment


      • #33
        Cromul este prea scump pentru pentru uni si atunci e naspa. La fel ca si farurile ,sint ilegale atita timp cit sint scumpe, dar jantele KM pe 16 daca sint ieftine sint perfecte si foarte legale. Geamurile mele ma obliga legea sa le fac in mai multe culori,ceace am si facut si deacea am autorizare rar si pentru fata.Tu ai la folie pentru fata? Raspund tot eu. Nu pentru ca nu exista asa ceva. Jantele mele crom au costat 1700 euro pentru ca sint de la firma Oxigin, care nu cred ca tie iti spune ceva dar mie imi inspira securitate mie si copiilor mei care sint aproape de virsta ta. Tu ai spus undeva ca ai bagat 1800 euro in tuning. Ce inseamna la tine tuning?....5kg de fibra aruncate in fata masinii si niste componente din plastic vopsite cu spreiul? Pentru mine nu asta inseamna tuning. Si eu am acele componente vopsite dar eu alea nu leam trecut la inbunatatiri. Daca mi sa stricat un stergator si am fost obligat sa il schimb,am luat unul de mai buna calitate dar asta nu inseamna ca am facut tuning.Te legi de ornamentul de toba care eu am atras atentia asupra lui ca DEOCAMDATA e fals. Asta-nseamna ca esti circotasi. Dar asta e. Sintem pe un forum si trebuie sa acceptam si bune si rele. Mie imi place cromul. Acum ce sa fac sa il dau jos ca nu iti place tie? Eu daca prin absurd as spune ca nu imi plac jantele tale(ceace nu voi face din bun simt) tu le vei da jos sau vei spune ca astea ti-au placut si astea le-ai luat?
        S-auzim de bine.

        Comment


        • #34
          S-o luam cu inceputul. Nu am pomenit nicaieri de jante ca ar fi naspa, am zis de ornamentele cormate de 2 lei , nu de jante de jdemii de euro! Nu mai vorbiti de jantele mai ieftine ca is periculoase(va uitai prea mult la accidentele de la stiri, dar cate accidente au fost provocate de astfel de jante?)Decat cu geamuri verzi , mai bine cu folie neagra decat pe spate! Daca ai fi citit mai atent lista de inbunatatiri ti-ai fi dat seama de unde am pus aceasta suma, in care intra si partea audio. Apropo, vezi ca ai trecut la inbunatatiri si vopsirea usilor!
          Pt mine tuning inseamna bun gust si cu asta am incheiat!

          Comment


          • #35
            SA stii ca nu am de gind sa sar la capul nimanui ca am 120 de kilograme. Acum ,nu vreau sa par circotas dar cu o bara de pilot care se purta acum 4 ani si cu o prelungire spate nu se face primavara. Apropo....Jantele KM pe 16 sint legale ? Sau daca au fost mai ieftine ,fiind turcesti le-ai legalizat mai usor. Am intrebat asta pentru ca am auzit ca nu pui stopuri si faruri ca nu sint legale. Folia ta e legala pe fata? Ionizarea mea e perfect in comformitate co RAR. Chiar daca unora nu le place,eu am bagat bani in masina ca sa imi placa mie.
            Acum hai sa facem pace. Ca doar sintem colegi,ce dracu.
            Last edited by PAULIC; 20 May 2008, 10:05.

            Comment


            • #36
              Degeaba te superi tu! Am spus ce nu imi palce la masina ta si gata! Accepta realitatea!
              Spoilerul pilot l-am luat ca imi place si e finut, nu l-am luat ca e la moda sau bla bla! Ce tu ai luat crom la jante ca se poarta? jantele nu sunt legale nici pe 16 nici pe 17 dar farurile alea cam sar in ochi la politai si mai sunt si de proasta calitate! Eu nu am folie pe fata deloc. Asa pare in poze poate! Prelungirea spate nu ami e demult pe masina, am postat mai sus! Numai bine !

              Comment


              • #37
                Nu pot sa zic decat 1 cuvant ....Frumos

                Comment


                • #38

                  Pace, pace, dar ce, a fost razboi?

                  Comment


                  • #39
                    Nicidecum. Doar diferente de gust.
                    Sa mai pun o poza in care sper sa se vada amortizorul de capota.
                    Nu pot sa incarc poza

                    Comment


                    • #40
                      Frumos, imi place.Spor in continuare la modificari.Sa auzim numai de bine
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #41
                        daca iti place tie, ce mai conteaza paulic?
                        Last edited by felixb; 20 May 2008, 12:01.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • #42
                          Numai tu m-ai comvins sa pun masina pe forum. Ai mers pe principiul ala cu vecinul si capra.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by PAULIC View Post
                            Numai tu m-ai comvins sa pun masina pe forum. Ai mers pe principiul ala cu vecinul si capra.
                            Asta sa o crezi tu, am insistat sa pui masina la MY RIDE, pentru ca chiar ai ce arata. Faza cu capra si vecinul nu ma caracterizeaza
                            Last edited by felixb; 20 May 2008, 12:15.
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • #44
                              Iti dai seama ca glumeam. A durat nitel pina m-am hotarit eu pentru ca stiam ce va urma.

                              Comment


                              • #45
                                Astazi am reusit sa finalizez montarea camarei pentru mersul inapoi si a unui monitor in oglinda retrozizorie. Am sa revin cu poze miine dupa intilnirea saptaminala.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google