Al Meu Logan B 48 VCK [Castigator campionat "Cel mai tare interior"-2008]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc mult pentru aprecieri.

    Comment


    • LIVE! LIVE! LIVE! Super tare golanul tau, Paulic una e sa-l vezi in poze alta e sa-l vezi in realitate, ce mi-a placut la el, cam tot ce era pe el si toate facute cu gust, dar cel mai mult mi-a placut discurile pe spate si scaunele din interior... Super golan si super proprietar
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Multumesc mult Katalyn pentru apreciere si te astept in bucuresti cind vrei tu ,intr-o zi lucratoare sa facem la masina ta ce ti-ai propus.

        Comment


        • Paulic o sa mai vin si cu un alt logan in afara de al meu sa ii pui si lui ca i-a placut foarte mult cum era a ta...
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • KATALYN ,sa fie in cursul saptaminii si sa anuntati cu citeva zile inainte ca sa pot sa iau legatura cu ei sa stim daca are material.

            Comment


            • |Fratilor cel mai tare logan al lu' paulica...Stima si respect!

              Comment


              • Multumesc mult TWeety dar sa nu exageram. Nu e nici pe departe cel mai tare logan. Dar fiecare om isi face masina dupa gusturile lui si nu in ultimul rind dupa posibilitatile materiale care le are.

                Comment


                • ...Si cum paulica are resurse...A iesit o super-masina

                  Comment


                  • Oricum, sint foarte incintat pentru ca va placut gusturile mele.

                    Comment


                    • Si muzica...Fara numar, fara numar...

                      Comment


                      • Paulic, sa-ti pui ceva rosu la masina ca ti-o deoache
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Hei,hei, daca te uiti atent vei vedea ca are si rosu pe ea.
                          Etrieri de pe spate.
                          Last edited by PAULIC; 24 June 2008, 00:23.

                          Comment


                          • Felicitari ptr jante...Se vad criminal in mers,in bataia soarelui....Bling bling

                            Comment


                            • As vrea sa stiu si eu dak ,scaunele din fatza sunt originale sau sunt schimbate ....Si dak sunt schimbate de pe c masina sunt luate ,si... Cat te-a costat interioru din piele (fatza +spate)
                              sigpic

                              Comment


                              • Multumesc Laur, nici cu ale tale nu mie rusine.
                                Tapiteria nu este originala.Nici nu avea cum, atita timp cit la inceputol topicului am spus ca sint scaune electrice si la bancheta spate am cotiera + spatiu depozitare +suport pahare+ scaune copii incorporate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google