noul kit logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • noul kit logan

    Aici va pun 2 schite cu noul kit de Logan, facut de baietii de la Prostreet

    Astept parerile voastre (numai de bine)
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    poate bombane roby ca ai pus schitele top secrete aici ...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Sper ca nu
      sigpic

      Comment


      • #4
        Din cate vad cred ca o sa arate super bine

        Comment


        • #5
          Arata bine in schite...nu ati putea face ceva si pentru buzunare mai subtiri , ceva in genu dacia dar lucrat calumea , suntem dastui care neam dori difuzoru de la dacia dar....nu isi merita bani e lucrat prea din topor sa merite 110 euro+vopsit....
          Era doar o sugestie , sa nu va suparati....
          sigpic

          Comment


          • #6
            Trebuie neaprat sa fie pentru 2 evacuari? La Logan e cam aiurea sa ai 2 evacuari.. parerea mea.
            numar secundele

            Comment


            • #7
              cred ca nu ai facut bine ca ai pus schitele
              dar in schimb e misto carel cunoasteti pe roby spuneti sa inventeze ceva si ptr mcv...

              sigpic

              Comment


              • #8
                eu sper sa nu se supere baietii de la prostreet ca am pus skitele, dar le-am vazut ca le-au pus si ei pe *******, si am zis ca nu ar fi vreo problema sa le pun si pe loganclub
                Daca s-au suparat cumva, imi cer mii de scuze, dar totusi, eu nu cred si sper ca nu s-au suparat
                sigpic

                Comment


                • #9
                  E in faza de proiect sau deja exista vreun exemplar ?
                  CsB
                  Ambition 1.6 MPI

                  Comment


                  • #10
                    Spoilerul spate imi place foarte mult, fata parca e prea impopotonata parerea mea.Alta e s-o vezi in realitate si alta in schite, nu-ti dai seama prea mult cum va arata.Sa auzim numai de bine
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #11
                      urmeaza masina lui )
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        Mie nu mi se pare deloc ca este inpopotanata fata.E suuuper, imi place super mult, abia astept sa o vad in realitate.Intotdeauna, baietii de la prostreet ne-au lasat cu gura cascata la ce kituri faceau
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Marius View Post
                          Trebuie neaprat sa fie pentru 2 evacuari? La Logan e cam aiurea sa ai 2 evacuari.. parerea mea.
                          subscriu la parerea lui mariu, dar in rest pare tare; sa-l vedem pe masina
                          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                          Comment


                          • #14
                            poi, in primul rand se pun 2 tobe pt ca masina sa fie simetrica si pe o parte si pe alta, da mult mai bine asa decat cu o singura toba, dar aici depinde si de modelul barii, in cazul de fata , cel mai bine mergand 2 tobe

                            Asteptam cu nerabdare ca baieti de la prostreet sa termine kitul, mai este putin

                            deocamdata, e in faza de proiect, dar, din cate stiu eu, acesta este desenul final cu noul kit de Logan al baietilor de la Prostreet Baia Mare
                            Last edited by Seba; 15 February 2008, 00:43.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              super tare kitu....daca apare real ma bate gandul sa il pun pe masina..........
                              JUST ME.....30-rdd......

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google