Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Corect am uitat asta,,,dar te intreb pe tine,,,sigur @ADRIAN.I nu este CLONA lui Champion ???? Prea a aparut din senin dupa ce a fost bannat MIHAI 12 si pune pronosticuri pt el asa de dragul fotbalului.
    Sigur nu e.

    N-are cum fi clona unei clone. Daca era clona lui 88ZKO, mai ziceam si eu.

    Comment


    • K-ule,,,intreaba-l pe @Aviatorul76 cate CLONE si-a facut la clonele clonelor de dinaintea clonelor lui,,,omu si-a facut o clona si din SPANIA,, numai sa intre pe logan club Si eu daca intru de pe mai multe PC-uri din diferite locatii si imi fac cate un cont aia e. Dar toata treaba asta cam miroase de la o posta.

      Comment


      • K-ule,,,intreaba-l pe @Aviatorul76 cate CLONE si-a facut la clonele clonelor de dinaintea clonelor lui,,,omu si-a facut o clona si din SPANIA,, numai sa intre pe logan club
        Ziceai ca are toata populatia din Pucioasa cate 2 Logan-uri pe cap de om.


        Tot ce tine de Dinamo pute de la o posta, ori a blat, ori a lipsa de performante, ori a caine....
        Last edited by mr.K; 9 May 2012, 12:16.

        Comment


        • Tot ce tine de Dinamo pute de la o posta,,,, ori a caine....
          Lasa ca-i potoleste HINGHERU RUSESCU....ala le da gol si cu c^%^l
          Tare mie ca le da Steaua mai multe boabe in poarta decat le-au dat in ultimele doua meciuri la un loc si tare mai mie ca le da si Crapidul in finala cateva pe cocoasa sa zaca vreo cateva luni de rusine si tare mai mie mie din nou,iar,iarasi ca vor termina si pe locul 7 in campionat

          Comment


          • Tare mie ca le da Steaua mai multe boabe in poarta decat le-au dat in ultimele doua meciuri la un loc si tare mai mie ca le da si Crapidul in finala cateva pe cocoasa sa zaca vreo cateva luni de rusine si tare mai mie mie din nou,iar,iarasi ca vor termina si pe locul 7 in campionat
            Chiar de va fi asa, apar pe aici iarasi PCH si cu ala dungatu' urland cat pot: campionii, campionii....

            Comment


            • Anu' acesta hieroglifa e'n ghencea!

              Comment


              • Uite, vorbeste unul de la campioni de sacul gaurit al altora.

                Comment


                • Era normal sa se intample ce s-a intampmlat la Cluj. Decizia comisiei se va amana pana la ultima etapa si atunci in functie de rezultatele celorlalte echipe se va decide cine primeste cele 3 puncte astfel incat sa se rezolve campionatul in functie de cotizatii.
                  My ride

                  Comment


                  • Asa este....banul conteaza! Care da mai bine.......sportul e pe plan secund sau mai rau....inexistent!

                    Comment


                    • diferenta se vede, din pacate, in jocul echipelor si in spectacolul ce-l fac pe teren. acum ceva ani in urma se vedea cum jucau un derby...se vedea ca se lupta pentru onoare si club...acum joaca pentru prime si uneori nici alea nu-i stimuleaza preferand sa lustruiasca banca si sa-i icaseze salariul sau sa tranteasca cate un meci si s-au aranjat...n-ai sa mai vezi determinarea lui Lacatus la niciun jucator din lotul actual sau viitor al stelei...
                      My ride

                      Comment


                      • Nu e vorba doar de bani, ci de dorinta de a juca, care lipseste.
                        C. Ronaldo are bani pentru tot restul vietii, ar putea sa se lase, dar la fiecare meci da tot ce poate. Mie nu-mi place asta, dar pot sa-i admir ambitia de a juca bine in orice meci.
                        Fl. Costea a luat prima de instalare de la Gigi 1 milion de euro si a zis pa la fotbal.

                        Comment


                        • nu se poate face comparatie...Cristiano Ronaldo nu e nascut in Romania. Romanii prin natura lor se gandesc mai intai cum sa castige din furtisaguri si combinatii apoi din munca.
                          Cristiano Ronaldo este dupa parerea mea cel mai bun exemplu de jucator complet. Cica la antrenamente e primul cu 30 minute inainte, iar dupa antrenament pleaca ultimul de la stadion. Ramane sa mai exerseze loviturile libere. E logic sa aiba asemenea salar si asemenea prima de reziliere.
                          Cristiano Ronaldo aspira an de an la balonul de aur, CL, Cupa Spaniei etc. Costea aspira la un singur trofeu "pasarica de aur" a crudutei, care de fapt e doar spoleita ca e de fonta sau ceva similar...
                          Cu greu gasesti in liga 1 jucator care sa merite respectul suporterilor.
                          Mie imi plac Parvulescu, Chiriches, Geraldo de la Steaua, Wesley de la Vaslui, Balgradean de la Dinamo si mai sunt vre-o doi pe la Brasov in rest nu prea sunt constanti in joc, nu au valoare sau sunt impertinenti si se cred zei (unul care face parte din aceasta categorie este Muresan de la CFR). Greu sa mai gasesti jucatori muncitori, cu bun simt, dedicati clubului si talentati. astia pleaca de mici in tari precum Spania sau Anglia. La noi raman restul sa mai tranteasca cate un meci sau sa doarma pe teren pentru 20 mii.
                          My ride

                          Comment


                          • Poate nu ma crezi, dar portughezii si spaniolii ne seamana tare bine cand e vorba de a chiuli de la munca.
                            Dar in privinta fotbalului, nu ne seamana, au performante.

                            Comment


                            • ne seamana dar nu ne intrec...pe noi nu cred ca ne intrece vre-o natie cand e vorba de chiuleala. poate doar albanezii...
                              My ride

                              Comment


                              • Bai fratilor eu am fost ieri pe stadion la U cu CFR. Si ieri seara dupa meci si azi m-am tot uitat prin presa si pe TV si nu inteleg de ce s-a intrerupt meciul. Ei bine va zic eu de ce. Totul a fost foarte bine regizat in asa fel incat sa fie cei de la CFR siguri ca or sa castige meciul. Tinand cont de cele intamplate, nu exista nici un motiv sa le dea 3:0 in favoarea CFR-ului, insa sunt sigur ca or sa gaseasca unul. Cadu a gresit foarte mult acolo, dupa care Bornescu a fost un mare idiot iar capul rautatilor a fost de la bun inceput Tudor.

                                Ca si o concluzie: Cadu nu o sa mai umble linistit prin Cluj de acum inainte.
                                Bornescu sper sa ia o suspendare cat mai mare
                                Tudor sa nu mai arbitreze in veci.
                                Comisia va da castig de cauza CFR-ului pentru ca valizele sunt multe si grele.

                                Cam asta-i fotbalul nostru. Se joaca 80% in culise si 20% in teren.
                                Work is for people who don't have time to play golf

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google