Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • L-au bagat baietii pe Porcea la puscarie de nu mai castiga dinamo ? sau ce se intampla in acest campionat de-a dreptul nebun .... Cum sa te bata Sportul ? pe aia puteau sa ii bata si fara arbitri... cred ca le-a vandut dinamo meciul...Rusineee Dinu Patriciu
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Originally posted by DISSSEL View Post
      stai ca acum apare ALPHA DOG cu explicatii logice a la ioanitoiu)))))))))
      Ahhhhhhhhhhahhahahahhahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaa ahahhahahahahhahaha!

      Originally posted by Champion View Post
      Termina peste steaua oricum deci relaxati va !!!
      Ahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

      Originally posted by PCH View Post
      Eu vad meciurile live, in peluza...si chiar nu am vazut televizoare pe acolo, nu stiu ce stadion aveti vOI...dar la noi chiar nu sunt televizoare in stadion, e unul singur la oficiala, plus ca amplasarea Templului este in zona centrala, fara legatura cu militari...in fine.
      Jocul echipei a fost mult sub normal, s-a vazut clar ca nu avem antrenor si nici baieti capabili sa inlocuiasca titularii. Multumim inca odata conducerii si mergem inainte.....campionatul este tare lung si se pare ca si interesant si cine crede ca pentru Dinamo este totul incheiat se inseala amarnic. Eu nu voi mai face afirmatii care sa se lege de jocul sau rezultatele altora....sunt interesat exclusiv de DINAMO. Imi pare rau ca CFR, totusi cu o echipa buna apeleaza si la diferite tertipuri....sper sa isi dea seama si domnu' borcea!

      IUBIM FARA REGRETE DINAMO!

      Champioane, tu ai intrat ok in stadion? Nu a mers un turnichet pentru toate sectoarele si am intrat prin minutul 7-8!
      Ahhhhhhhhhhhaaaaaaaahahahahhahahahahhahahahahhahah ahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahh ahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahaha hahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahha hahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahah ahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhah ahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahaha hhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhaha hahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahah hahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahah ahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahh ahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahaha hahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahha hahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahah ahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhah ahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahaha hhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhaha hahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahah hahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahha!


      CINE E PE PRIMUL LOC? CINE ESTE LIDERUL? LOCUL 1 CINE IL OCUPA?
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Steaua parca....


        Iubim FARA REGRETE, DINAMO!

        Comment


        • Cum stam cu cojile? Bai baietel hai ca azi astept sa joace Steaua, bai pechinez, bai! Moooooooorrrrrrrrrrr! Bai auzi , TE CRAP de Luni incolo!

          Vorba lui Disssel, toate posturile voastre de vreo 3 luni, se vor intoarce impotriva voastra! Mama!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Cojile de seminte?? Pai nu le simti in crestet?? Suntem peste voi, priveste clasamentul ala ca iti dau cu el in cap...vezi ca astra va cam naseste Nu te precipita...

            Comment


            • Auzi, ia te rog mai abtine-te cu clasamentul si cu datul!

              Sunteti de toata jena si rasul, daca eram in locul tau m-as fi dus in cismigiu sa ma apuc de TINTAR cu batranii! Poate pe ei merge sa-i pacalesti!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Taci ca iti sparg capul cu clasamentul ala...te bat cu clasamentul ala in cap pana te las inconstient, baietelule.

                Comment


                • Ahhhhhhhhhaaaaaaaaaaahahahahahahaah!

                  CINE E PE PRIMUL LOC? N-AUD!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Doamne ce penibil esti!
                    Ai infundat clasamentul ala de 6 ani.....nu mai au loc aia la retrogradare de voi, si tu ma intrebi cine e pe primul loc?

                    Cum e sa urmaresti LUPTA la TITLU cu binoculul an de an, saracilor? Nu ati mai fost pe podium de 12 ani.....lasa ciocul ala mai mic, ajungeti campioni si inchide-mi gura cu rezultate. PENIBILUL dreacu'...lasa-ma in pace.

                    Plus ca avem si cupa ca varianta la trofeu anul asta....voi aveti fix o #@$# mare si noduroasa!

                    Musetel steaua!
                    Last edited by PCH; 18 March 2012, 12:36.

                    Comment


                    • Calmeazate baiete, ca o sa faci cu inima, si o sa ajungi langa Borcea la spital, Doamne fereste...
                      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                      Comment


                      • Macar sa am ocazia sa ajung langa nemernicul ala 5 minute. Si-au batut joc de Dinamo....Cum sa joci fotbal si sa visezi la campionate cu o echipa in care fotbalistii schimba postul la fiecare meci?! Luchin joaca in dreapta cand el e central de cand se stie (mult peste moti), Scarlatache si in stanga dar si in centru, uneori si pe dreapta, Alexe si Danciulescu fortati sa joace total aiurea, Platini la fel....mai am sa il vad pe Balgradean la inchidere si daca ramanea Torje il punea portar, ca il ajuta fizicul! Urmeaza acum deplasare la Otelul, meci acasa cu Vaslui si apoi in Giulesti...
                        Last edited by PCH; 18 March 2012, 12:45.

                        Comment


                        • Originally posted by Champion View Post
                          Termina peste steaua oricum deci relaxati va !!!
                          De unde stii?! Esti medium?! sau ai invatat de la Cristi Borcea sa fii optimist?! ... stii tu ...Borcea...Optimism...."Lasati-ne sa ne pregatim de LC"
                          Eu unu nu o sa afirm ca o sa tremine Steaua in fata lui Dinamo...dar sper sa se intample acest lucru...si chiar daca nu se va intampla sper ca dinamo sa termine pe locurile ce urmeaza podiumului ca sa-mi mai treaca din suparare
                          My ride

                          Comment


                          • Eu nu stiu ce o sa se intample....orice este posibil intre primele 5. Asta e clar...Dinamo nu este si nu a fost o favorita certa si clara la titul, CFR si Vaslui sunt dupa mine foarte tari...iar steaua vine bine din urma. Oricum, e mai bine asa decat sa se fi distantat una la 12 puncte de locul 2.

                            Comment


                            • Lasa ca nu joaca Borcea pe teren... In toamna chiar ati jucat ceva, dar acum sa vazut inca de la meciul cu Gaz Metan ca aveti probleme, am zis-o de pe atunci. Pai daca jucati tot asa, nu cred ca luati vreun punct in urmatoarele 3 etape...
                              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                              Comment


                              • Nu e vorba ca joaca sau nu joaca Borcea...ei trebuiau sa cumpere vreo 4 jucatori. Nu avem ABSOLUT deloc variante pe benzi....Pulhac? Scarlatache? Alexe?? Au mers bine anul trecut, dar nu poti duce un campionat cu doar 11 jucatori....la mijloc daca se accidenteaza sau iese din forma Munteanu suntem pa, uite aseara...Kone a lipsit, am fost pilaf. La primul meci, cel cu Gaz Metan, Kone dirija tot mijlocul....conducerea trebuia sa asigure si alte variante de jucatori...pai il vinzi pe Torje si il aduci pe Stratila??? :| De exemplu aseara Grigore, Moti si Luchin erau la un galben de suspendare....daca luau galben in grup ce faceam la galati? Am scapat doar cu Moti...oricum ala e degeaba. Imi joaca cu Dorel Stoica....ce o cauta ala la Dinamo?? Nici la Branesti nu cred ca face fata...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google